13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Opozice kritizuje postoj ČSSD

REKLAMA

Prohnilost ČSSD a jejich kmotrů, nekonzistentní postoje šaškujících politiků jako loutek a neutuchající ostuda je častý výsledek, který ČSSD dnes a denně sklízí. Nebylo tomu ani při sestavování a schvalovaní rozpočtu ČR na rok 2021.

„Tak dlouho a zásadně byla ČSSD proti odebrání deseti miliard armádě, až hlasovala pro,“ uvedl na twitteru předseda poslanců ODS Zbyněk Stanjura.
„Až budu shánět kolegy ochotné spolknout ropuchu, zajdu do klubu ČSSD,“ napsal pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík.
„Není překvapením, že soudruzi z KSČM jsou silnějším koaličním partnerem (a nehrajme už po dnešku dále hru, že ji jen podporují) než ČSSD. Zrada armády socanům nevadí, nejspíš jim bylo něco slíbeno. Hrdá strana by teď vypověděla koaliční smlouvu. Toho ale není rohožka schopna,“ uvedla na sociálních sítích Markéta Pekarová Adamová z TOP O9. 
„Jasně jsme říkali, že nemůžeme akceptovat, že by se škrtalo v rozpočtu Ministerstva obrany, protože máme spojenecké závazky. Zlom přišel ve chvíli, kdy pan premiér ujistil sociální demokracii, že je připraveno řešení, že vláda později navrhne převod částky zpátky do rozpočtu Ministerstva obrany. Tudíž k žádným škrtům nedochází,“ vysvětlil poněkud kostrbatě názorový obrat ČSSD její šéf Jan Hamáček.
“Schválený rozpočet jsem sice připraven podepsat, ale předpokládám, že dojde k novelizaci tohoto zákona v případě schválení daňového balíčku, který do tohoto rozpočtu činí zásek 130 miliard korun,” uvedl v pátek dne 18. prosince 2020 prezident republiky Miloš Zeman.
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.