25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

První MASTERS turnaj v Karlových Varech

REKLAMA

První Masters turnaj v cvrnkání kuliček se odehrál v Karlových Varech na Rolavě dne 3.7.2021. Hráčům vyšlo pěkné počasí. Celkem soutěžilo  31 hráčů, z toho tři junioři.

Hráč Jarda Jarušek pomohl v psaní pavouka. Rozdělil je do základních skupin a rozdal jim výsledkové tabulky na zapisování. V deset hodin se začalo hrát. Postupně hráči dohrávali pavouka a nakonec dva postupující o první a druhé místo, hráli mezi sebou finále. Ostatní jim šli fandit, jsou to profíci. Karlovarští hráči se učí pochytat co nejvíc jejich styly cvrnkání. V osmnáct hodin finalisté dohráli a předsedkyně mohla gratulovat a rozdávat ceny vítězům.

První místo dospělý získal Petr Sotona klub Wolf Cvrnk Team, druhé místo Martin Dostál klub HVS Ginzel Rakovník a třetí místo Igor Čermák klub Chrobáci Brno.  Z junioru získal první místo Jiří Falta, druhé místo Jaroslav Falta a třetí Ema Piskačková, všichni tři z klubu Wolf Cvrnk Team. Všem velká gratulace.

Zároveň karlovarští kuličkáři děkují vedení KV City za perfektně udělané hrací důlky, dále děkují městu Karlovy Vary za sponzorské ceny.

 

Karlovarští hráči všem moc děkují.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.