22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Rozkulhaný kraj se chlubí cizím peřím.

Bývalý novinář, politik Petr Kulhánek známý hlavní starostí o své vlasní PR se opět chlubí cizím peřím. Nálepku líného primátora si po pěti návštěvách prezidenta Zemana vysloužil za svou nechopnost... 
REKLAMA

Bývalý novinář, politik Petr Kulhánek známý hlavní starostí o své vlastní PR se opět chlubí cizím peřím.

Nálepku líného primátora si po pěti návštěvách prezidenta Zemana vysloužil už v roce 2019 za svou neschopnost  uskutečnit revitalizaci Císařských lázní, kterou po létech od piky vyřešila bývalá hejtmanka a dnešní poslankyně Jana Vildumetzová Mračková.

O bývalé hejtmance Kulhánek samozřejmě zarytě mlčí a snaží se jako každého, kdo by mohl z úspěchů své práce mediálně na chvíli oslovit lidi něčím překrýt, uvalit na informace embargo, nebo si to prodat jako svůj vlasní úspěch.

Kraj počítá s významnými investicemi i mimo tento program. „Mezi největší investice Karlovarského kraje v příštím roce i nadále patří další etapa revitalizace Císařských lázní v Karlových Varech, na kterou je vyčleněno 170 milionů korun. Chtěli bychom pořídit nízkoemisní CNG autobusy pro veřejnou dopravu v souhrnu za 1,3 miliardy korun. Na rozvoj digitální technické mapy Karlovarského kraje půjde 171 milionů a na první část realizace Generelu Karlovarské krajské nemocnice celkem 100 milionů. Na projekty související s transformací regionu je vyčleněno v souhrnu 113 milionů korun,“ uvádí pro karlovarsky.denik.cz hejtman.

Místní mediální alpinisté si rozkulhané zprávy nejspíš pochvalují, protože o Kulhánkovo přešlapech, které se vrší, vůbec občany neinformují, stejně jako v minulosti, kdy jim unikala i trestní oznámení, kterým Kulhánek čelil při výkonu politického mandátu. Ty stejná média přitom vláčela mediálním bahnem všechny ostatní politiky v daleko menších pseudokauzách, které se později ukázaly jako úplné nesmysly. To jistě dobře posloužilo, ale spíš jako špinavá hra s voliči.

A jak to v roce 2019 pan prezident řekl?

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.