13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Rozpočet města aneb na bifteky pro všechny není

redakce karlovarské listy

REKLAMA
zdroj: web města Karlovy Vary
zdroj: web města Karlovy Vary

Že by koalice přišla k vyjedenému krámu? Že by po koalici včele se staronovým primátorem Kulhánkem nic nezbylo v pokladně města?

Nový předseda finančního výboru města MUDr.Pavel Bouška se vidí jako nově designovaným šéfkuchařem ve výše uvedeném vláčku (rozpočet města). Médiím sdělil , že ví co je v zásobách, v lednici, ba i v mrazáku. A má k ruce i mnoho zkušených kuchařů, kuchtíků i obsluhy. Ale i přesto  jednoznačně prohlásil , že na bifteky pro všechny není.

Podle slov Pavla Boušky jest vepřů  dostatek, ale tolik hověziny prostě není skladem. Protože náš vlak není žádný „courák“, jede hodně rychle, takže když míjíme prvé nádraží, jest mu jasno, že dojet do cíle důstojně bude více než složité.

Předseda finančního výboru vzkazuje, že udělají vše pro to, aby nikdo nehladověl.  Snažíme se o spravedlnost a vyváženost. Konec konců každá strava, respektive konzumace, má býti vyváženou. A když není… stejně je z ní nakonec v očích druhých ten samý produkt říká Pavel Bouška.

Konec konců nějak se bude muset budoucí zadlužování města odůvodnit, podle zdroje blízkému KOA prý již hotové peníze, jak bývalo zvykem město po vládnutí Kulhánka nemá.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.