Hurajčík z hnutí ANO napadá primátora Kulhánka

REKLAMA

Hurajčík (ANO) se  důrazně ohrazuje proti prohlášení koalice STAN

Za naprosto nehorázné v této souvislosti považujeme pozvání pana Kulhánka určené pro vybrané zástupce našich parterů na tzv. „schůzku k projednání koalice na rozšířeném půdoryse původní koalice, tj. ve složení ČSSD – STAN s podporou KOA, KDU-ČSL a TOP 09 – ODS – HNHRM – Piráti“ těsně poté, co jsme společně s ODS, HNHRM a Piráty podepsali výhradní spolupráci o společném postupu s tím, že nebudeme jednat s nikým samostatně. Takovým způsobem se ve slušné společnosti nejedná, uvedl Hurajčík pro Parlamentní listy.
Demokratický názor na vznikající koalici, plnou přeběhlíků, nejčastěji z ODS Hurajčík nikde nekomentuje, ale Kulhánka napadá za údajné přeběhlíky z bývalé organizace ANO v Karlových Varech, kterou před rokem Babiš zrušil, aby následně mohli být přijati do ANO právě i přeběhlíci z ODS.
V řízení veřejných institucí jako firmy se bohužel moc principy demokracie nenosí a pluralitu názorů již v hnutí ANO mnohokrát vyřešili radikálně, často vyhazovem. Koalice v kraji založená na exkluzivitě ,,výhradního obchodního zastoupení s prvky kartelu” asi další hlasy pro diktaturu ,,koblihářů” nezíská více než těsnou většinu třiadvaceti zatím poslušných vazalů.

 Lži politiků v přímém přenosu

zdroj:youtube.com

radní Ondřej Knotek (Piráti / ANO)

zdroj:youtube.com