22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Nic se neděje,nevinný Babiš a Faltýnek už platí právníky

Karlovarské listy archiv

REKLAMA

Andrej Babiš si sice ještě obvinění v kauze údajného dotačního podvodu od policie nevyslechl, už má ale vybraného právníka, který jej bude v případu zastupovat.

Podle zjištění HlídacíPes.org pověřil Babiš zastupováním brněnského advokáta Michaela Bartončíka. Jeho bratr Josef pak zastupuje Babišova nejbližšího spolupracovníka, poslance ANO Jaroslava Faltýnka, jehož chce policie v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo také stíhat.

Obě neviňátka se asi už připravují na právní bitvu, která muže začít ale teprve po jejich vydání sněmovnou. Panická sháňka po právnících už jen dokresluje, že dobře organizovaná skupina z „čistého Agrofertu“ svou nevinnost vykoupí doslova za jakou koli cenu. Renomovaní právníci už dozajista berou své peníze a zastupování politických kauz jim prý nijak nevadí. Však zde se vůbec o politickou kauzu nejedná, celá záležitost je pouhým zatím neprokázanym podvodem, jedná se o běžnou majetkovou lumpárnu s jediným rozdílem a to je výše veřejných peněz (50mil.), které neviňátka skasírovala z veřejných peněz do svých kapes.

Doufejme, že se česká veřejnost nedočká nevinnosti po ztrátě paměti svědků z STB jako na Slovensku, kdy Babiš byl označen za spolupracovníka  STB. Paradoxem je, že prakticky všichni pracovníci tehdejšího zahraničního obchodu z ČSSR s STB úzce spolupracovali, jen opět Babiš jako uvědomělý komunista měl veškeré výhody tehdejšího papaláše a  má jako jediný rozsudek, že v STB vlastně nikdy nebyl. Snad nebude za čas existovat chybějící rozsudek do sbírky, že nikdy nebyl ani komunista a je jen poctivým miliardářem, kterému všichni soustavně ubližují.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.