25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Ruský profesor genetiky prokázal, že koronavirus je biologická zbraň

REKLAMA

Profesor genetiky Státní univerzity Sergej Glazyev a jeho kolegové zveřejnili zprávu o studii koronavirus. Informuje TASS.ru. Zjistili, že byl vytvořen ze dvou různých typů virů běžných u zvířat (netopýrů a hadů), jakož i čtyř virových inzertů charakteristických pro HIV.

Žádný známý virus nemá podobnou strukturu. Vědci tedy tvrdí, že virus je uměle vytvořen a je biologickou zbraní.

“Můžeme pozvat biologických inženýrů, kteří řeknou jak jej syntetizovat. Je nám také známo, že to může udělat jen ta země, která má biologické laboratoře po celém světě. Blízko nás například, na Ukrajině, v tajných laboratořích mají plný arzenál biologických zbraní a testují na lidech různé viry. Máme informace, že po celém světě a zejména v zemích bývalého Sovětského svazu, bylo uvedených do provozu více než 200 biologických laboratoří, a které se nacházejí také v Ázerbájdžánu, Arménii, Gruzii, Kazachstánu, Moldávii, Uzbekistánu a na Ukrajině , “řekl Glazyev.

Domnívá se, že pandemie je prvkem hybridní války proti nekontrolovaným sektorem globální ekonomiky. “Toto je určitě bojový virus a nepochybujeme o tom, že byl vytvořen záměrně,” uvedl profesor.

zdroj:ceskoaktualne.cz


A co na to Češi…

zdroj: You Tube


CO NA TO UŽ V MINULÉM ROCE AMERIČANI…


Potrestaná lékařka vyvinula vlastní test. Je zdarma a zájem o něj mají v USA

AMERICKÝ REMDESIVIR ZABRAL, PACIENT BYL ODPOJEN Z MIMOTĚLNÍHO OBĚHU

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.