20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Ministr zdravotnictví nechtěl důchodce do nemocnic

REKLAMA

Další šílený přešlap marketingově známého soutěžícího ze Super Star a dnešního ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha z hnutí Ano, který chtěl  odizolovat důchodce v domě pro seniory.

Prohlášení ministra zdravotnictví se dá snad více připodobnit amatérským hereckým  výkonům okresního přeboru, než ke srozumitelným informacím zkušeného odborníka s respektem. Tolik asi na omluvu mladého zpěváka, který se díky politickému PR stal ministrem, bez jakýchkoli politických zkušeností, když úplně veřejnost zapomene odbornou výbavu mladého politika, který je spíš dokonalým, „papouškem“  Babišovo hlásné trouby.

 „Ministerstvo zdravotnictví nařídilo mimořádným opatřením domovům pro seniory a podobným lůžkovým zařízením vyčlenit pro případně nakažené desetinu své kapacity, musí mít zvláštní sociální zařízení. Musí také ráno a večer všem klientům měřit bezkontaktními teploměry teplotu, zakázané je společné stravování nebo aktivity. Více kontrolovat svůj zdravotní stav musí také zaměstnanci. Novinářům to dnes řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). Na otestování všech klientů podle něj není kapacita,“ oznámil server eurozpravy.cz.

Hned v sobotu své nesmyslné a zoufalé výroky mladý a nadějný zpěvák, opozděně převrátil na ruby.

„S panem profesorem Prymulou intenzivně řešíme narůstající počet nakažených seniorů. Domluvili jsme kapacity Na Bulovce, v Nemocnici Na Františku, lázních Toušeň a v Těchoníně pro pozitivní osoby z domovů důchodců. Celkem je to 329 lůžek. Budou tady mít plnou péči a zamezíme přenosu,“ uvedl Vojtěch na twitteru.

Každý ví, že nemocní nemohou být diskvalifikování jen proto, že jsou neperspektivní důchodci. Inu kvalifikace známé osoby prostřednictvím politického PR je skvělá pro oblouznění voličů, ale na práci v první linii to skutečně nestačí.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.