22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Rusům vadí rozšiřování NATO

České dluhy a ekonomická nesoběstačnost jsou daní za západní svobodu a demokracii, které za pohých 30 let vyrabovali naši spojenci s aktivní pomocí našich "poctivých"politiků.

KVListy

REKLAMA
Šéfové diplomacií Ruska a USA se sešli k rozhovoru na okraj výročního zasedání ministrů zahraničí zemí Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE). Akce se koná v době vystupňovaného napětí kvůli zprávám o stahování ruských ozbrojených sil k ukrajinským hranicím. Panují obavy, že se Rusko připravuje k nové agresi vůči Ukrajině, před čímž Moskvu varoval už v úterý vedle Blinkena i šéf NATO Jens Stoltenberg.
Za co Rusové bojují?
Rusko odmítá, že by se chystalo na Ukrajině zaútočit. USA tvrdí prcí opak. Hastoricky ale nejvíce vojenské agrese po druhé světové válce vyvolali na cizím území Američané.

Pod rouškou „svobody“ probíhá ve stejném modelu ihned  po „demokratizaci“ země velmi laciný  výprodej a jako přes kopírák se noví spojenci rychle zapojí do její kolonizace.

Co přinesla svoboda a demokracie tisícům Čechů?

Malá Česká republika, ve které dnes na demokratické mocnosti vydělávájí místní v jejich firmách na domácí půdě, kteří často pracují kvalitněji a přitom výrazně levněji než zaměstnanci v jejich domovských, západních zemích.

Spravedlivá EU se chová ke všem evropanům stejně?

Nejen zkolonizovaná laciná pracovní síla přináší zahraničním investorům vyšší zisky, než mají doma za krvavě vydělané drobné pro místní, ale navíc si po „zdanění“ z Čech beztrestně všichni vyvádějí desítky let  zisky, které jejich investice už mnohokrát zaplatily a tvoří si doma velmi  levně obrovský kapitál z české práce.

Takto vytvořené  závislé ekonomiky jsou v demokratických zemích novodobými koloniemi v náručích našich západních sousedů, kteří si laskavě regulují jen finanční kohoutky. Postupně a systematicky tak naši spojenci decimují celou českou ekonomiku, která už není schopná reinvestovat kapitál jako jinde ve světě do nových technologií a významně se prosazovat na světovývh trzích. Jak tomu bylo za nesvobody s období všemi nenáviděného socialismu, kdy vou prosperitou v minulosti udivovala Česká republika celý svět, který svým exportem dnes nejde vůbec srovnávat.

Existují jen malé výjimky, které leží našim přátelům hodně v žaludku jako pekárna na toastový chleba v Německu, kterou postavil Andrej Babiš.

Tisíce zahraničních firem v Čechách dominuje a dotváří ve spolupráci s našimi politiky obrovské impérium našich „západních spojenců“, které nás za třicet let přivedlo k historicky nevídaným ekonomických změnám k horšímu, s cílem udržení západní „kvality života“ jako laciného pozlátka za neustále rostoucí dluhy všech Čechů i jejich dětí.

Není to geniální?   

České dluhy a ekonomická nesoběstačnost jsou daní za západní svobodu a demokracii, které za pohých 30 let vyrabovali naši spojenci s aktivní pomocí našich „poctivých“politiků.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.