14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Senioři hořce zaplakali

REKLAMA

Po zdražování a vyšším zdanění, tisícovka k důchodu zdaleka nestačí.

Jedním z velikých předvolebních témat hnutí bylo přidat seniorům tisícovku k důchodu, a tak se také stalo.

Senioři dostali peníze a hnutí ANO zase jejich hlasy. A že hnutí ANO těch seniorských svátků organizovalo. Není divu, protože senioři jsou jednou z dynamicky rostoucích skupin obyvatelstva, na které se dá laciný marketing nasadit s velkým úspěchem.

Mnozí si stále pamatují srdcervoucí a plamenné projevy bývalé hejtmanky Mračkové, která ale původně politicky aktivně pracovala korupcí prolezlé ODS a všem přesvědčivě naslibovala, jak bude líp. Často dojemné projevy političky Mračkové zněly sálem, jako by to byla pravda. 

Mnohým seniorům ale nejspíš uniklo, že na kraji skutečnou politickou moc mají bývalí a současní členové ODS, kterou premiér Andrej Babiš, kritizuje za největší zlodějiny u nás. O tom se nikde nemluví, ale je to pravda. Karlovarský kraj je opět pod kuratelou lidí původem z ODS. Zlojedi se jen překabátili a voliči jim opět naletěli.

zdroj:ČT24

A jak si důchodci přidanou tisícovku užili?  

Krátce po té co skutečně senioři dostali od vlády přidáno se začalo zdražovat. A pěkně všechno. Od energií, vody, plynu až po potraviny a spotřební zboží. Dál se začaly zvyšovat i daně dětem seniorů, které pracují, aby bylo líp !

Dnes už důchodci dobře ví, že jim vládní politici vytahali z peněženek vlastně mnohem více, než jim s velikou slávou dali.

To je práce hnutí ANO…


 

Karlovarský kraj opět ovládají současní a bývalí členové ODS 

Skutečnost je úplně jiná, protože Jana Mračková Vildumetzová s ODS nikdy neskončila, protože její druhý manžel je vysoce postavený politik z ODS nejen v Karlovarském kraji, ale působí i v ústředních orgánech ODS v Praze.


Česká přísloví

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.


Jan Mraček – iDNES.cz

  • www.idnes.cz › Obecné
  • Jan Mraček je předsedou chebského oblastního sdružení ODS. V srpnu 2018 se po dlouholeté známosti oženil s tehdejší krajskou předsedkyní hnutí ANO a …

To víte, nový kabát hřeje…

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.