Slib hnutí ANO stále nesplněn, nyní prý jen Senior pasy

REKLAMA

„Chceme to nastavit tak, aby to mělo jasná pravidla a nebylo to zneužitelné,“ opět slibovala bývalá dlouholetá členka ODS, dnešní hejtmanka Jana Vildumetzová (ANO).

U hejtmanky Vildumetzové je až zarážející to, že předem kritizuje nejen to co udělali její předchůdci, ale i své vlastní projekty, které ještě ani nezačaly. Nelze si tak nevzpomenout na přísloví, které říká : ,,Zloděj volá chyťte zloděje,” ale hejlmanka to jistě myslela  dobře i přes to, že jeden z hlavních volebních slibů stále hnutí ANO nesplnilo a to prolácení poloviny dálniční známky všem do doby, než bude dálnice z Karlových Varů do Prahy dostavěna. I proto tento slib občané volili hnutí ANO. Dnes ale zaplakali nad vídělkem, ani dálnice, ani proplácení poloviny dálniční známky se nekoná. Vše jede podle původních plánů a hejtmanka se už prázdnými sliby nechlubí.

Karlovarský kraj nyní bude podávat žádost o dotaci na ministerstvo práce a sociálních věcí. Projekt by měl stát letos zhruba 580 tisíc korun, přičemž dotace by pokryla 70 procent jeho ceny. Takže nakonec sliby hnutí ANO, bude plnit ministryně práce Michalela Marxová (ČSSD) a Vildumetzová chce zaplatit jen 30% z dotace.

To co se děje v Karlovarském kraji nemá mezí, hnutí ANO slibuje a slibuje. Hejtmanka objíždí kraj a chlubí prací svých předchůdců, na kterých na veřejnosti nenechá jedinou nit suchou. Každý ví, že veškeré  dotace jsou připraveny s ročním předstihem, takže na práci vychloubačné hejtmanky si občané musí počkat nejdříve koncem tohoto roku, spíš příští rok.

Zajímavé jsou i přerušené projekty. Například rekonstrukce Císařských lázní. Do dnes nemá kraj na jejich opravu v rozpočtu ani korunu a hejtmanka Vildumetzová  stále jen slibuje.

Slibování a slibování. Snad se občané , kteří volili hnutí jednoho muže něčeho poctivého a pořádného dočkají. To co ale na kraji předvádí je více parodie na vládnutí připomínající spíš nerealistické cíle v pokračující agresivní volební kampani proti všem.

KVL

 

,,Anofert svou konkurenci likviduje totálně.” 

,,Naletěl jsem Babišovi. Ten mě chce úplně zlikvidovat”

Zajímavý rozhovor s miliardářem, který do politiky nechtěl

Pro ty, co mají vlastní rozum a nechtějí být pacholky ve vlastní zemi

napsali ve svobodných mediích, která ještě Babiš nekoupil…