13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Předvolební plivači z řad zastupitelů

Karlovarské listy

REKLAMA

„ZVOLILI JSME V KV KOZLA ZAHRADNÍKEM?

K tomu, abychom si mohli odpovědět, musíme alespoň trochu tušit k čemu je a proč je tak důležitý územní plán. Kdo to ví, může následující odstavec přeskočit.

Začněme příkladem. Rozhodneme-li se stavět dům, nepřekvapí nás, že budeme potřebovat plány. I jednoduchá stavba např. rodinného domu vyžaduje plány od cca 7 odborníků od projektanta přes statika, požárního specialisty až k projektantům profesí. S plány pak musí souhlasit správci všech sítí, hasiči, hygiena, životní prostředí, Policie atd., atd. Vidíme, že i plán na jednoduchou stavbu rodinného domu je poměrně složitý.

 

ČEKÁNÍ NA OSVÍCENÉHO PRIMÁTORA

Buď mají Karlovy Vary smůlu na primátory/ky, nebo je to už tomuto městu shůry dáno. Svého času zde byl předsedou národního výboru jistý pan Kocourek a možná od té doby to tu podle toho vypadá.

Základní zákonnou povinností radnice je pečovat o majetek města a starat se o jeho rozvoj. To už si dávno uvědomili například v Ostrově či Chebu. Ostrov již delší dobu vzkvétá a mění se v město příjemné pro jeho obyvatele i návštěvníky.

Primátor tvrdí, že město je v dobré kondici. Po jeho osmiletém vedení města také nic jiného říkat nemůže. Ale jeho zchátralého stavu (města, ne primátorova) si všimla i hejtmanka Vildumetzová, dosti kriticky se v tomto ohledu vyjádřil i nový architekt města Kropp.

Každý si o stavu města může udělat obrázek sám, stačí se porozhlédnout okolo sebe. Neupravených veřejných prostranství, chodníků, neudržovaných schodišť, apod najdeme hodně. Jako příklady nechť poslouží třeba prostor před bývalým obchodním domem Meteor v Tuhnicích (živelně zarostlá úprava z doby rozvinutého socializmu)…“

Autory těchto příspěvků na facebboku je nerozlučná dvojka zastupitelů

Homolka – zapletený v kauze podvodného hlasování a zneužití přihlašovacích údajů pro zastupitele města do IT systémů Magistrátu, při svém vytrvalém rýpání na zastupitelstvu slíbil koncert v letním kině, svůj slib občanům však  nikdy nesplnil

Fujdiar – rozfofrování 6 miliónů korun při opravách letního kina bez výběrových řízení, stál také při pokusu odvolat náměstka Klsáka, který nezvládal situaci na ZŠ Komenského a je známý vyslýcháním zastupitelů v přímém přenosu na zastupitelstvu, jinak pro město aktivně nepracuje

I to jsou zastupitelé města, kteří  žádají  voliče o hlasy a jejich práce pro město

[carousel_slide id=’9109′]

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.