25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Stropnický kritizuje ty, se kterými dnes spolupracuje

kvlisty

REKLAMA

Každý ví, že Andrej Babiš (majitel hnutí ANO) byl komunistou pracujícím za dob socialismu v zahraničním obchodu, v té době prošpikovanému STB. I přes to, že Babiš má rozsudek, že nebyl spolupracovníkem ani agentem ze Slovenska, komunistickou legitimaci už popřít nemůže.

Stropnický se v Otázkách Václava Moravce vysmál komunistickému poslanci  s tím, že vojenská cvičení a demonstrace síly jsou hlavně kvůli uklidnění obyvatel Jižní Koreje, pobaltských zemí i Polska, protože mají obavy z možného vývoje.

Černý uvedl, že severokorejský lídr Kim Čong-Un je sice podivín, kterého by bylo dobré nahradit, podle něj ale Spojené státy a americký prezident Donald Trump situaci s KLDR zbytečně vyhrocují a provokují nejen slovy o zničení Pchjongjangu, ale i demonstracemi síly jako jsou přelety bombardérů či vojenskými cvičeními.

Podle komunistického poslance i vztah obdobný mezi NATO a Ruskem. „Zvyšování amerických investic do svých sil a jejich přítomnosti v Evropě, množící se americké a alianční základny, přibližování NATO k ruské hranici. Nemohu přijmout logiku, že Rusko ohrožuje zbytek Evropy a světa,“ prohlásil Černý.

„Musím se smát. Otevřete olejovky a vystoupí z toho zlý Američan. Mám pocit, že tu sedím s ruským velvyslancem. Mám pocit, že se vám stýská po Varšavské smlouvě, poslední kapka bude, až invazi v roce 1968 označíte za internacionální pomoc,“ zaútočil Stropnický, který dnes přisluhuje bývalému prominentnímu komunistickému úředníkovi ze zahraničního obchodu.

I v hnutí ANO je mnoho bývalých komunistických funkcionářů, jak se jim líbí Stropnického výsměch včele s šéfem AB?

.

.

čtete i další články…

Kandidátku hnutí ANO v Karlovarském kraji povede politik z jižní Moravy

Babišovo přání na sjezdu byl spíš jen úlet ve slabé chvilce. To, že by vedoucí bafuňáři startovali s posledního místa na kandidátkách po jeho zatím nesplněném vzoru se na Karlovarsku […]

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.