Už se opět hledá deset problémů města

REKLAMA

Jak jsou každoroční ankety požadavků občanů města politiky plněny

Dubnové Fórum města Karlovy Vary si opět zvolilo zásadní problémy města, které se prověřují v anketě. Politici znovu hledají 10 největších problémů města. Hlasovat můžete do 12. května 2019.

Aktivní občané, kteří ale nemají internet, mohou hlasovat  prostřednictvím anketních lístků. Ty jsou dostupné pouze na infopultu v přízemí magistrátu na Moskevské ulici, na budově magistrátu  za řekou Ohře i přes to, že tam pracuje více než sto pracovitých úředníků už nedostanete nic.  Další hlasovací lístky je možné dostat na pobočce Infocentra města na třídě TGM a najdete je také v květnovém vydání Karlovarských radničních listů.

Za řeku Ohře už organizátoři ankety pro občany města nedošli. Přitom zde bydlí nejvíce občanů města Karlovy Vary. Ve čtvrtích Růžový Vrch, Rybáře, Stará Role, Dvory, Sedlec, Rosnice, Tašovice a dalších už žádné výdejní místo pro hlasovací lístky nebude a to ani v zařízeních města, která jsou v jeho režii, jako knihovny, školy, domovy pro seniory. Prostě jakoby za řekou Ohře už Karlovy Vary vůbec nebyly.

Veškeré akce se opět zužují jen pro vybranou skupinku VIP obyvatel žijících v okolí historické části města sloužící výhradně turistickému ruchu a lázeňství. Zde občané Karlových Varů dnes už jen mohou pracovat, často pod zahraničními majiteli nemovitostí.

Nejvíce občany požadovaný bazén s čistou vodou na koupališti Rolava z roku 2017, kde projevili touto transparentní anketou svou vůli občané města dodnes není ani na papíře. Kdo by si myslel, že politik Kulhánek nechal zahájit přípravné práce k jeho výstavbě, hluboce by se mýlil!

S takovými výsledky není divu, že se občané do anket pořádaných městskými úředníky s politiky skutečně nehrnou a vše vnímají více jako nechutnou frašku, než skutečné řešení potřeb občanů.

Loajální kamarádi úředníci pracující na objednávku Kulhánkovo koalice už v roce 2108 se o koupališti při vyhodnocení nezmínili ani slůvkem, aby se vše po několika měsících objevilo v předvolebních slibech mocichtivých a všeho schopných politiků z hnutí KOA, jak to po dvou létech pro občany moc chtějí udělat ! ! !

SLIBY VLÁDY POLITIKŮ Z HNUTÍ KOA VČELE S KULHÁNKEM?…

A JAKÁ BYLA REALITA VLÁDY POLITIKŮ Z HNUTÍ KOA VČELE S KULHÁNKEM?…

Hrozné, pokrytecké a obrovsky rozkulhané…

Pro letošek anketa obsahuje tato témata, pod vedením nových politiků a starých úředníků

 1. Letní kino
 2. Hotel a bazén Thermal
 3. Kácení v lázeňských lesích
 4. Komunitní centra
 5. Vysoká škola v Karlových Varech včetně ubytování
 6. Budoucí podoba Vřídelní kolonády
 7. Dopravní terminál
 8. Lázeňství
 9. Náplavka – nábřeží Ohře
 10. Veřejná prostranství – odpočinkový prostor
 11. Veřejná bytová výstavba
 12. Neudržované objekty – brownfieldy
 13. prostory pro koncerty/tanec – nedostatek
 14. Chybějící náměstí
 15. Infrastruktura pro UNESCO
 16. Občanské spolky
Pro vstup do ankety klikněte zde