22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Už to bude rok, kdy převážně přeběhlíci z ODS osnovali čistku členů ANO ve Varech

Karlovarské listy

REKLAMA

Už za několik málo dní to bude rok, kdy pět významných a zakládajících členů hnutí ANO v Karlových Varech oznámilo, že odchází ze strany. Hnutí opustili všichni zvolení zastupitelé krajského města. Nesouhlasí s postoji vedení hnutí v kraji, protlačováním nových a k vedení loajálních lidí nebo s tím, že vedení hnutí zamítlo bez vysvětlení obnovení místní organizace v Karlových Varech, kterou zrušilo proto, že nechtěli přijímat nejčastěji bývalé členy z ODS.

Podle vyjádření, které všech pět členů ANO a zároveň zastupitelů Karlových Varů, Čestmír Bruštík, Pavel Andrejkiv, Jan Bárta, Renáta Rojková a Vladimír Kvasnička, zaslalo médiím, vedení strany například udržuje informační embargo na všechny vnitrostranické informace, včetně toho, kolik má hnutí členů. Neslýchané, nedemokratické až bolševické praktiky.

Dnes už je jasné, že převrat v hnutí ANO udělali především bývalí členové ODS, kteří se násilím vedrali do hnutí s cílem je ovládnout. Výsledkem byla i kandidátka do krajských voleb a konec konců, dnes je vidět, že na kraji vládnou bývalí a současní členové ODS s tichou podporou komunistů z několika subjektů, kam přeběhli.

Včele hnutí ANO je dlouholetá členka ODS Jana Vildumetzová, která krátce po té co za ODS neuspěla ve volbách do zastupitelstva Karlových Varů, okamžitě přeběhla do ANO a následně se po několika týdnech uskutečnil brutální puč na zakládající členy hnutí ANO, kteří bývalé členy z ODS spojené s korupčními skandály nechtěli z pochopitelných důvodů přijmout.

Dnes už je jasné, proč všichni zakládající členové z hnutí ANO 2011 odešli…

DŮKAZ…

VČERA ,,ODS  A  DNES  ANO“ –  KOALICE NA KRAJI

,,Pravda o infiltraci přeběhlíků z ODS ukazuje, že v politice pro některé lidi je důležité uchvátit moc doslova za každou cenu zprava doleva, inu kabát hřeje.“

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.