25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

,,Kotek neoprávněně vyvěsil vlajku Tibetu“

Karlovarské listy

REKLAMA

Před časem neprošel radou města Karlovy Vary návrh na vyvěšení vlajky Tibetu. Většina radních se zdržela hlasování a tak došlo k tomu, že usnesení jednoduše neprošlo.

Zastupitel Kotek (hnutí Alternativa) si ale dělá co chce, dnes krom pětičlenné demonstrace před karlovarským Magistrátem, kde bylo více novinářů, něž účastníků v rozporu s usnesením rady města neoprávněně na stožár v majetku města vyvěsil vlajku Tibetu. Každý kdo neoprávněně užívá cizí věc porušuje zákon, nespokojenost kolemjdoucích byla výrazně slyšet, ,, Snad si ten bláznivý Ko**t, příště nevyvěsí haknkrajc, “ uvedl kolemjdoucí, nazlobený občan.

Pozadu nezůstali primátor  Kulhánek a náměstek Klsák (oba hnutí KOA), ti si vyvěsili vlajky z oken svých kanceláří. Ostatní radní věnovali čas asi pracovním povinnostem, protože krom těchto třech divadelních představení nebylo zaznamenáno na radnici jiné pozdvižení o něž se zoufale snažil osamocený Kotek.

Vystoupení a soustavné provokace Kotka i na zastupitelstvu města často končí tím, že konfrontačně napadá téměř každého, včetně státního zastupitelství a policie. Skutečná diagnoza však zůstává utajena i přítomným lékařům. Pan Kotek si usilovně plní své zastupitelské povinnosti i tak, že na zastupitelstvech již delší dobu vůbec nehlasuje, však soustavně téměř vše neúnavně a často jízlivě bez věcných argumentů kritizuje a vulgarizuje.

Minulost pana Kotka však jasně nasvědčuje i tomu, že Kotek zdaleka nepřesvědčil veřejnost o tom, že právě on je tím, kdo by měl moralizovat a napadat trestními podáními primátora Kulhánka.

Zamlžená privatizace Bochovského statku krátce po sametové revoluci, a pochybné převody miliónů z Ruska přes Kotkovo firmu, která vzápětí zkrachovala jsou nehorázné příklady, které ho jednoznačně diskvalifikují i po tehdejší amnestii. Současné Kotkovo herecké výkony jsou asi více motivovány blížícími se krajskými volbami, než pracovitostí, pokud se nejedná o sprosté urážení jeho kolegů v zastupitelstvu.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.