25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Za sedm let, deset kilometrů dálnice

foto_FB

REKLAMA

Pokud bude tempo výstavby D6 1,5 km za rok, tak si přestřihnou politici poslední pásku cca za 50.let

PR za každou cenu, stejně tak, jako když se prodává zboží na regálech v marketu. Reklama i na zboží, kterého se lidi přejedli musí být stále působivá a lákavá, aby nakupujícího voliče vždy přesvědčila, že zboží, které nikdo nechce je to nejlepší, co je vůbec k mání.

V naprosto zoufalém marketingu se od autorů a jejich řitních alpinistů nikdo nedozví, že liniové stavby už dávno připravili soudruzi za hluboké socialismu, a to, co dnes předvádí politici je pouhé kopírování toho, co už mělo být dávno hotové.
Kdo asi stále zamrzá na vlně populistického ano-marketinku, který se v hnutí ANO může vyučovat je bývalá učitelka a bývalá hejtmanka Jana Vildumetová Mračková.

Krátká paměť nebo silný žaludek?

Heuréka, lidi už prokoukli, že oslavovat naprosté nesmysly a dlouhodobě neplněné dluhy, které dnes po kousíčkách předhazují ti, kteří zde vládli v jiných stranách řadu let je vrchol cynismu  a arogance.

ANO – ODS – ANO

Politička Mračková Vildumetzová moc rychle zapomněla na to, že byla řadu let členkou korupcí opředenou ODS, kdy se v Karlovarském kraji nepostavil za jejich vlád dlouhá léta jediný kilometr. To bylo období privatizace, rautů na výletních lodích s milionáři, honosných podnikatelských akcí pouze pro pozvanou honoraci „modrých strak“, které přihrávaly kšefty za milióny jen vyvoleným „echtstrakám“.

Poslední diskuse na sociálních sítích ukazují, že lidé za své peníze, za které politici se zpožděním čtvrt století staví, to co už dávno mělo být hotové, není  vůbec ke chlubení, ale k pláči.

„Krom skalních řitních alpinistů a falešné klaky zaslepenců jsme vybrali některé názory těch, kteří se nebojí říct nahlas skutečnou pravdu a nepoddávají se populismu a regálovému marketingu pro bečící většinu slepců žijících v oblacích.“


FACEBOOK / VÝBĚR Z DISKUSE

  • Jana Mračková Vildumetzová – Od začátku prosince do Prahy po dálnici zase o dalších 10 km komfortněji👍 Po třech letech výstavby se řidiči dočkají deseti nových kilometrů dálnice D6, které významně vylepší silniční spojení mezi Karlovými Vary a Prahou. Jde o dva úseky: Nové Strašecí – Řevničov v délce 5,5 km a navazující obchvat Řevničova v délce 4,2 km. Nově zprovozněné úseky se napojí na zhruba 30 hotových kilometrů dálnice od Prahy k Novému Strašecí a vyvedou provoz mimo Řevničov a Krušovice, které dnes působí na trase jako špunt. Na obou stavbách se momentálně dokončuje osazení svodidel, upravuje se středový dělící pás a instaluje se svislé dopravní značení. V přípravě je i pokládka vodorovného dopravního značení nebo též zprovoznění SOS systémů. Na D šestce je aktuálně ve výstavbě ještě třetí úsek, pětikilometrový obchvat Lubence v Ústeckém kraji. Ten by měl být hotový v polovině příštího roku. Nejblíže k poklepání základního kamene pak je 6,5 kilometru dlouhý úsek kolem obce Krupá, který naváže na obchvat Řevničova. Ještě v tomto měsíci chce ŘSD vypsat tendr na zhotovitele, stavba by pak měla začít ve druhém čtvrtletí příštího roku.
  • Tomáš Cink – na to, že máte ministerstvo jen 7 let, je to opravdu úctyhodný výkon 🙂
  • Daniel ŠtraubDeset kilometrů a vy to slavíte? 😃 😃 Děláte si z nás legraci?
  • Zdeněk LibovickýTempo teda pekelný! Tím bych se snad ani nechlubil. V tichosti bych to otevřel a dělal jakoby nic.
  • Ladislav KoldaTýýý jóóó, víc jak 30 let od revoluce a mi budeme mít dálnici do Prahy o 10 km delší ?! To jako vážně ? No je fakt že kilometr ke kilometru a je to hotové co by dup ! Ale tímhle tempem až bude tahle D6ka hotová, tak mi vezmou řidičák kvůli stáří a nezpůsobilosti řídit poř. se toho vůbec nedožiju ! 😠😡
  • Monika HolláTímto tempem se to bude stavět ještě 50 let.
  • Vladimír LokajTo snad nemůžete myslet ani vážně. Za 3 roky 10 km ??? Hanba a hanba. A ještě se tím chvástáte. Běžte si vzít příklad v Polsku, na Slovensku a pod. Tam se staví – ne rozkrádá.
  • Karin Kannler Něco mi ušlo? On už je Řevničov součástí Karlovarského kraje?

zdroj komentářů:facebook


Ano asi 50.letka by byla potřeba, aby tímto tempem byla D6 dokončena, ale to už budou povrchy v takovém stavu, že se bude začínat všechno znovu opravovat.

Aby bylo líp.


Politička Vildumetzová Mračková jako bývalá členka ODS má na stránkách stále svůj profil. 

„Kdyby bylo potřeba se zase vrátit ke svým dlouholetým spolustraníkům, je v ODS vše připraveno.“

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.