13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Zahájení prvního kuličkového turnaje

REKLAMA

V letošním roce se uskutečnil první open turnaj v cvrnkání kuliček.

Přes deštivé počasí se sešli dne 11.6.2020 Karlovarští hráči na kuličkovém hřišti Rolava. Při prvním open turnaji byl terén mokrý, antuka měkká, při házení se kuličky bořily do antuky a špatně se cvrnkaly. Hráči to nevzdaly a zahájili turnaj. Při hře měli ještě jednu zábavu odhánět kačeny, které myslely, že jim hráči hází potravu.

V letošním roce opět zabodovala Míla Šlechtová, která získala první místo, překvapivě Jan Štika druhé místo a na konec s velkým úspěchem Eva Barchewitz. Hráči byli rádi, že jim Rolava umožnila nechat otevřený velký stan, kam měli možnost si schovat před větším deštěm svoje věci.

Když se hráči sejdou a prší, tak se open turnaj neruší a vyčká se,  až pršet přestane. Když se sejdou 5 nebo méně hráčů tak se to zapisuje do neřebříčkového turnaje. Předsedkyně Karlovarských hráčů kuliček jim poděkovala, že to nevzdali a odehráli turnaj.

Můžete je vidět i si zahrát, každou středu od 14.00. hod. na hřišti Rolava. Všechny malé i velké srdečně zveme do klubu, kteří by to chtěli zkusit.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.