13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Amaterismus Pirátů zasahuje do jednání o vládě

Když opomineme ambice na premiéra země, tak zhrzení Piráti, kteří nedobrovolně odevzdali svým parterům mnoho mandátů se mohou cítit spíš jako užiteční idioti.  
REKLAMA

I Pirátům z okresních přeborů postupně dochází, že STAN je precizně organizovaným kroužkováním připravil o mnoho mandátů a stali se jen výtahem do vysoké politiky pro skutečné konstruktéry moci.

„Pnutí, které je v Pirátské straně a které je pochopitelné, nás netěší, protože se projevuje už teď při jednání o vládě. Na druhé straně jsem od začátku jasným zastáncem toho, abychom ke koalici PirSTAN přistupovali tak, jak k ní přistupujeme. Nikdo neměl tendenci se spoléhat na 104 hlasů a ignorovat čtyři pirátské poslance“, uvedla Pekarová (TOP09) pro Seznam zprávy.

Politický amaterismus Pirátů jasně ukazuje na velmi nekompetentní vedení strany, které žije více ze sympatií mladých lidí, než ze skutečných odbornících. Smutným důkazem je to, že si neuhlídali ani obyčejnou politickou kalkulačku svých vyčuraných koaličních parterů, kteří z jejich potenciálu pro sebe vyrazili maximum.

Když opomineme ambice na premiéra země, tak zhrzení Piráti, kteří nedobrovolně odevzdali svým parterům mnoho mandátů se mohou cítit spíš jako užiteční idioti, kteří se nechali na politickém trhu lacině obrat svými „vykutáleními spojenci“. 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.