25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Ani brutální politická reklama Brožové nepomohla

REKLAMA

Senátorem bude čtyřiapadesátiletého vysokoškolský učitel a chebský místostarosta Miroslav Plevný (STAN). Od voličů obdržel 70,31 procenta hlasů.


Ve druhém kole tak porazil starostku Velké Hleďsebe  s brutální politickou reklamou v zádech Jaroslavu Brožovou Lampertovou z ANO, která získala pouze 29,68 procenta hlasů.

Mnoho lidí vůbec netuší kolik peněz platí hnutí ANO za politickou reklamu  lidských produktů, které používá jako lapače na voliče. Lidská důvěra je vrtkavá, proto politická masáž nebere konce a intenzita je stále na bodu varu.

Žvanění o tom jak všichni dělají kampaň jsou už dávno přežitá. Politickou kampaň v Čechách těch nejbrutálnějších rozměrů za astronomické částky by mohl Andrej Babiš vyučovat.

Jak ze lží udělat pravdu a z pravdy lži, může být velmi účinná marketingová strategie až do té doby, než to zjistí ti nejslepější a nejhlušší, kteří slepě volí jednoduchá hesla pro prvňáčky ze „základky,“ kteří ještě věří na pohádky.

Kdyby nejznámější politik v Čechách nevlastnil  velké množství médií, nejspíš by mega kampaně byly opět o nabídce programů a vizí, a nikoliv o masáži, které mají jediný možný výsledek.

Já prodávám a vy nakupujete moje zboží, protože konkurenci okamžitě bezezbytku likviduji.

Všichni, co vládly nebo podporovali hnutí ANO, tak bojují po pár létech a svou vlastní existenci.

zdroj foto: idnes

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.