20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

ČSSD musí z kola ven

O kauzách ČSSD, jsou sepsány celé sbírky korupčních příběhů, podrazů, podvodů a kriminálních případů včetně vězněných politiků, kteří "odešli do tepláků z poslanecké lavice."

Karlovarské listy archiv

REKLAMA

Poslední týdny přebírá opět prim politických kauz ČSSD.

Nejen bratrovražedné zabijačky za přímého přenosu, roky prolezlá struktura kmotry od hlavy až k patě. To je mediální obraz tvořící jednu z nejvíce korupcí postiženou politickou stranou, těšící se kdysi náklonnosti mnoha občanů, voličů. O kauzách ČSSD, jsou sepsány celé sbírky korupčních příběhů, podrazů, podvodů a kriminálních případů včetně vězněných politiků, kteří „odešli do tepláků rovnou z poslanecké lavice.“
Kauzy předsedy ČSSD Hamáčka jen dokazují to, že ČSSD pokračuje dál v zajetých kolejích a změna k lepšímu se po sjezdu socialistů nekoná. Obroda ČSSD se stále nedaří. Staré struktury se drží zuby nehty.

 Na dění v ČSSD jsme se zeptali již bývalého člena, který působil dlouhé roky na Karlovarsku.

Co vidíte za hlavní příčiny pádu ČSSD v regionu, ve volbách v Karlovarském kraji?

Je to stále to stejné. Osobně se domnívám, že politici ČSSD na Karlovarsku jsou spíš bílými koni.

ČSSD nejen v Karlovarském kraji ovládají zvrácenými metodami nebezpeční kmotři. Ti sledují své osobní zájmy, které jsou často daleko přízemnější, než by si kdo dokázal představit. Vlivní (šedé eminence) ovládají zvrácenými metodami vnitrostranické orgány, a tak ovlivňují sestavování kandidátek a politické procesy. Mezi lidmi je dnes mnoho kmotrů známo. Špína, podrazy a další obludnosti se dlouhodobě tajit nedají. Na Karlovarsku mají někteří kmotři mezi podnikateli dokonce i své přezdívky, jako například „Cikánek“ a další. Asi nejhorší na všem je, že kmotři nejsou političtí vůdci, ale hrají spíš zpravodajské hry podobné ohavným komunistickým praktikám minulého století.  

Asi největší ranou pro ČSSD byl „souhlas  stranických orgánů“ s nápadem vedení strany včele s Janem Hamáčkem, utvořit s hnutím ANO koalici, ve které je dnes ČSSD daleko více nečitelná a navíc téměř neviditelná. Program, který oslovoval voliče dnes nabízí více politických subjektů a dokonce ho na rozdíl od ČSSD plní s daleko větším úspěchem a bohužel i populismem. Díky letitým kmotrovským praktikám mnoho členů prohlédlo vnitrostranické podfuky. Po ukončení členství se mnozí postavili na „barikády“ proti ČSSD. Dnes jsou tisíce těch, kteří spontánně popisují lidské zrůdy uvnitř ČSSD parazitující na principech společenských postojů, mravních zásadách a ušlechtilých idejích. Ti už ČSSD nikdy volit nebudou.     

Ve zkratce řečeno, neviditelné osoby ovlivňují vnitrostranické procesy v ČSSD, zaprodaly program, tradice a ideály za svůj osobní prospěch.

Teprve až ČSSD nebude vládnout a vylezou z jejich útrob zákeřní paraziti, tak se může vrátit mnoho vyobcovaných slušných lidí, kteří jsou skutečnými osobnostmi s životopisem slušných lidí, bez trestní minulosti a zátěže bolševických synků s diktátorskou školou po vzoru Machiavelliho.

Jste ochotný zveřejnit své jméno?

Nezlobte se, vyhrožování a další praktiky už mám za sebou a nechci znovu čelit útokům zvrácených osobností, které na Karlovarsku v ČSSD stále působí.  

Takový obraz ukazuje, že než tradiční politickou stranu, vše více připomínající soukromou firmu, kde se zaměstnanci za dlouholetou práci hází rovnou přes palubu, nebo do mlýnku na maso. 
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.