30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

ČSSD představila papírový domeček

KVListy

REKLAMA

První den sjezdu socialistů, který se opět konal v Hradci Králové, představil  předseda Jan Hamáček velmi úspěšnou vládu s hnutím ANO.

Hned na samém počátku si socialističtí lídři připravili pro delegáty sjezdu na pódiu papírový domeček , ten postupně zaplnili slogany o tom, co všechno s hnutím ANO ve vládě ČSSD prosadila. Po tradičním  pochvalném úvodu zvolených ministrů se domeček z papíru zaplnil kostkami s propagandou ČSSD.

Také z projevu předsedy ČSSD vyplynulo mimo jiné i to, že si váží podpory tří karlovarských hasičů, kteří ho zastavili při návštěvě zbylých členů v Karlových Varech.

Snad papírový domeček ČSSD bez základů tři hasiči uhlídají  a nechoří jako členská základna socialistů na Karlovarsku.

Právě na Karlovarsku ČSSD přišla již o celé dvě třetiny členů. Tento obrovský úbytek  za poslední necelý rok způsobily skandály, které popisují praktiky místních kmotrů, se kterými se ČSSD do dnes nevypořádala.

„U ČSSD je známé, že se zde handluje z hlasy,  hodně členů se bojí veřejně hlasovat proti vedení , je to tady rozpolceno půl na půl, „

uvedl  pro ČT jediný Hamáčkův protikandidát na předsedu ČSSD Jaromír Lancman.

zdroj : Česká televize (ČT24)

Stranu opustili slušní a především řadoví členové, kteří ČSSD a praktikám v ní už přestali věřit.

Naopak kmotři  a šedé eminence v ČSSD stále zůstávají schovaní, tahají dál za nitky a spřádají pochybné intriky a podrazy i v jiných politických uskupeních.

V případě, že by prošly na sjezdu ČSSD nové stanovy, mohla by se ČSSD lépe vypořádat s lidmi, způsobující mnoho kauz, které veřejně ČSSD soustavně poškozují.

,,Karlovarská ČSSD je prolezlá lidmi, kteří  nestojí o politické funkce, ale ovládají  často ostudnými metodami politiky, které vodí dál za ručičky pravidelně už dvacet let do záhuby. S tím spojené soustavné kauzy, policejní vyšetřování ČSSD neustále staví do špatného světla u občanů nejen na Karlovarsku. Právě díky kmotrům s pohnutou minulostí ČSSD volby v Karlových Varech nikdy nevyhrála,“ uvedla bývalá členka ČSSD, která nechce být jmenována.

podobné :

Unikla tajně pořízená nahrávka z jednání ČSSD

Kdo vodí za ručičky lidi v ČSSD na Karlovarsku

Napsali jinde :

Zeman přišel na sjezd ČSSD s atomovou bombou. Jste spíše stranou Prague Pride než stranou práce, usadil delegáty

Karlovarskou ČSSD otřásá vnitrostranická válka

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.