Festivalové město ubytuje každého

REKLAMA

Karlovy Vary – Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech bez pochyby bude největší a možná i nejdražší kulturní a společenskou událostí u nás. V době jeho konání můžete na ulicích v historické části města kam se festival soustředí potkat slavné celebrity vedle baťůškářů i věčně pobízejících se politiků.

Jak si kdo ve Varech ustele, tak si lehne

Karlovy Vary skutečně nabízí luxus v ubytování. Vary budou brzy místem, kde je nejvíce luxusních hotelů a přepočet obyvatel, který soustavně stále klesá v nejchudším kraji v zemi medem oplývající.

Bohatí návštěvníci se ve Varech mohou vyspat skutečně královsky, ovšem pokud jim to nekonečné párty naplněné zdarma sponzory vybraným pitím a pochutinami vůbec dovolí.

Ti nebohatí zevlující krom filmových projekcí po ulicích, kde se ve stáncích objevuje typický fast food za tvrdé koruny s alkoholem všeho druhu. Zatím co lepšolidé odpadnou únavou do luxusní limuzíny a po chvilce do prachových peřin, nebohatí potichu zalézají do svých spacáků a  svých stanů, aby si za denní nájem místa na koupališti Rolava užili spánek na zemi, kde si ze svých příbytků vytvoří na deset dnů útulné stanové městečko bez bidetů, žaluzií, klimatizace a dalších vymožeností. Někteří jedou i na pouhou jedinou noc a bez snídaně se šibují a vlak nebo autobus.

Festival žije…