Háčkování pro seniorky

REKLAMA

Dne 21. března 2023 ve čtrnáct hodin začalo v Úvalské klubovně háčkování. Kroužek vede skvělá nová členka paní Alena Vondráčková. Tento den se přítomné účastnice seznámily s paní Alenkou. Řekla, co vše můžou háčkovat. Zmínila se o háčkovaných botách, a to ženy hned zaujalo. Pověděla jim, co si mají na příští schůzku vzít. Hlavně zakoupit dva háčky, které budou potřebovat a nabídla se, že jim objedná podrážky a bavlnu. Zatím háčkování bude jednou za čtrnáct dní.

Po uplynulé době se 4. dubna sešlo devět žen. Paní Alenka jim předala podrážky a bavlnu, kterou si každá zakoupila a vysvětlila jim postup, jak začít háčkovat. Ženy začaly háčkovat každá své boty. Všechny si přitom popovídaly u kafíčka. Jednu podrážku obháčkovaly za pomoci paní Alenky a tu druhou si mohly dodělat samy doma. Příští háčkování budou pokračovat dál.

Toto háčkování bude zatím každých čtrnáct dní od čtrnácti hodin v klubovně v Úvalské ulici. Ženy se už těší na další sezení. Každý člen, který rád háčkuje, může přijít, bude vítán. Jeto nabídka na příjemné strávení volného času.