Hamáček končí ve funkci předsedy ČSSD

REKLAMA

Hamáček, který je hlavním aktérem pádu strany do propadliště dějin oznámil předsednictvu, že končí ve funkci předsedy ČSSD právě ve chvíli, kdy ČSSD totálně vykořenil z mnoha obcí a krajů, senátu a své dílo zkázy dokonal i v Poslanecké sněmovně.

Hamáček byl tím předsedou, který společně obešel mocenské skupiny v ČSSD před čtyřmi a půl roky, kdy hledal podporu pro vládu s Andrejem Babišem, který vzápětí ČSSD vyrazil z rukou jejich program pro voliče, převzal levicová témata a přebral ČSSD téměř všechny voliče. Před vstupem do vlády, která stranu definitivně pohřbila i na půdě parlamentu. V té době řady ČSSD opustilo mnoho slušných členů na Karlovarsku, kde místní kmotři dali „sňatku s hnutím ANO“ zelenou. Zůstali jen političtí vazalové a prospěcháři se sklony pro hyenismus toho nejvyššího kalibru z nichž se mnoho vytratilo potichu jako smrad.
Dnes Hamáček odchází před sjezdem z čela strany, která mu dala existenci a dlouhodobé finanční zajištění.
Členové předsednictva by měli dnes debatovat také o přípravě mimořádného sjezdu ČSSD. Někteří se ještě před zasedáním vyslovili pro to, aby se konal co možná nejdříve.

Potápějící se „Titanik“ už nic nezastavilo. Zoufalé vedení, předvedlo zoufalé výsledky.

Hamáček se zapíše do historie jako politik odpovědný za totální zkázu nejstarší politické strany, kterou během čtyř let připravil o veškerou důvěru voličů v celé zemi.