13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Hnutí ANO ustavilo místní organizaci v Aši

REKLAMA
 (Cheb, 23. 2. 2022) – V uplynulých dnech vznikla v Aši nová místní organizace hnutí ANO. „Mám radost, že nám přibývají členové napříč celým chebským okresem. Personálně posilujeme i v Chebu, Mariánských Lázních či Velké Hleďsebi,“ sdělila předsedkyně chebské oblastní organizace hnutí ANO Gabriela Dostálová.
„Jdeme do toho s výhledem k letošním komunálním volbám, kdy chceme být právě tou skupinou, která zde v Aši prozatím názorově chybí. Lacině se může slibovat cokoliv, rozhodují ale činy. Jsem optimistou a doufám, že lidé podpoří naše názory a řešení, která budou pro město Aš jednoznačně prospěšná,“ vyjádřil se nový předseda místní organizace ANO v Aši Vítězslav Kokoř.
„Jsem velmi ráda, že jsme založili organizaci v Aši a že zde také postavíme silnou kandidátku do komunálních voleb. V Aši máme mnoho voličů, ale především Aš má mnoho problémů, které je nutné řešit. Velmi mě těší, že lidé, kteří v organizaci nyní jsou, v čele s panem Vítězslavem Kokořem, chtějí pracovat, pomáhat a věci dotahovat do konce, například v rámci pilotního projektu daňového zvýhodnění Aše, jako příhraničního města,“ dodává krajská předsedkyně hnutí ANO Jana Mračková Vildumetzová.
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.