Hejtmanem může být Petr Kulhánek

REKLAMA

zdroj foto:hnutikoa.cz

Uskupení hnutí STAN, Pirátů a Volby pro město ve středu jednalo s hnutím Místní a také s SNK1 – Starostové našeho kraje o budoucí široké koalici. Proti stojí hnutí ANO, které svou arogantní politikou ztrácí koaliční potenciál.

Oproti autoritativnímu hnutí ANO v zádech s privatizační ODS, ale ani zkušeným politikům nebude stačit široká dohoda.

Kulhánek nemá zdaleka vyhráno, protože k dosažení většiny bude chybět minimálně jeden zastupitel, a proto chce bývalý primátor Karlových Varů oslovit zástupce koalice ODS/KDU-ČSL, která disponuje čtyřmi mandáty.

Arogantní vláda hnutí ANO pod taktovkou kantorky tělocviku dala vzniku široké shodě, která je unikátem v komunikaci politiků a zároveň tvoří alternativu vůči válcovací mašině s médii v zádech, do níž Andrej Babiš lije milióny každý měsíc, aby politici na venek „vypadali líp“.

Další maličkost, která hnutí ANO diskvalifikuje, muže být personální obsazení  bývalými členy ODS, která proslula mnoha korupčními skandály za stovky miliónů korun a privatizačních skandálů. V neposlední řadě právě Andrej Babiš ODS často veřejně kritizuje pro svou zločineckou minulost.

Na rozdíl od „populistických anoamatérů“, Kulhánkův tým disponuje místními  a zkušenými politiky, kteří se na Karlovarsku narodili a nemění si účelově trvalá bydliště jako vykutálení členové hnutí ANO, kteří svými neetickými způsoby obchází zákony a důvěru voličů.


napsali jsme dříve…

Není Varák jako Varák

Nevedli jsme agresivní nenávistnou kampaň

Karlovarské listy