25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Političtí partneři bývalé Kalouskovi TOP09 u nás

KVListy

REKLAMA

S TOP 09 dlouhá léta spolupracuje nejeden poctivec, který se těší důvěře mnoha lidí z Karlovarského kraje, soustavně mediálně propagovaný ukazující pod značkami různých hnutí i stran, podle toho jak se jeví nejlépe zabodovat ve volbách. Mix (koalice KOASTANKDU-ČSL a TOP 09) je jedním z mnoha  kalkulů, jak efektivně vytvořit účelová spojení, pro co nejúčinnější vytěžení maxima hlasů od voličů.

https://youtu.be/kv_CjgLQUeU

Zde jsou lidé, kterým ještě nedávno byla politika TOP 09 natolik blízká, že společně kandidovali do voleb v jednom šiku.

Zveřejněná kandidátka do krajských voleb 2016 na webových stránkách TOP 09 je bez souvislostí ve videu nevinná, ale informace ve videu v časové ose nevytváří dojem poctivého spravování veřejného majetku…

 

„Starostové se dlouhodobě těší velké důvěře mezi lidmi a já jsem velmi rád, že se  podařilo kandidátní listinu v takové podobě sestavit. Díky, že starostům věříte; před volbami i po volbách se budeme snažit naplňovat heslo ‚kraj je velká obec‘ co nejvíce,“  řekl volební lídr  Petr Kulhánekprimátor Karlových Varů.

Kandidátka pro volby v roce 2016 do zastupitelstva krajů pro Karlovarský kraj pod názvem “ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN), s podporou KOA, KDU-ČSL a TOP 09 ,“  nazývaná i jako koalice KOASTANKDU-ČSL a TOP 09.

zdroj : TOP09

zdroj : ČT

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.