25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Jak je to s premiérem Babišem a StB

REKLAMA

Kdo vede databázi lží, kde se ti, kteří chtějí znát skutečnou pravdu a nejsou jen „připosraní“ pokrytci, zasažení komplexem minulosti dozví to, o čem největší média v Čechách v soukromém vlastnictví zainteresovaná politiky nic nedozví. Zaplatit se dá legálně i to, že mnozí mohou ohluchnout a ztratit paměť vždy, když se to někomu hodí.

Andrej Babiš všude tvrdil „Vyhrál jsem soud o StB“

Jedna z kauz, která opakovaně dohání českého premiéra Andreje Babiše, je jeho záznam v seznamu agentů tajné komunistické policie StB. Babiš tvrdí, že navzdory záznamům ze svazků s StB nikdy nespolupracoval. Kromě toho ale také tvrdí, že vyhrál soud.

„Já jsem to vyhrál, ten soud. A znovu to vyhraju. Protože jsem nikdy nespolupracoval, nic jsem nepodepsal, žádný důkaz neexistuje,“ prohlásil v únoru 2018.Skutečnost však byla taková, že český premiér žádný soud nevyhrál. Slovenský Ústavní soud tehdy zamítl jeho žalobu s tím, že Babiš žaloval špatný úřad. Žádný soudní verdikt, který by říkal, že Andrej Babiš s StB nespolupracoval a je tedy ve svazích vedený neoprávněně, neexistuje.

Premiér následně podal u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku žalobu na Slovensko, ten ji ale v prosinci 2018 zamítl. Babiš také v tichosti stáhl žalobu na bývalého příslušníka StB Jána Sarkocyho, který veřejně řekl, že český předseda vlády s StB spolupracoval vědomě a za peníze.

zdroj:neovlivni.cz


Kromě toho, že Babiš byl kovaným komunistou, což nemůže zamést pod koberec, tak z košťat kolem něj  lítají chlupy soustavným zametáním o sto šest.


A co na to vy?

[huge_it_video_player id=“49″]

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.