Jedno z nejhorších vysvědčení dostala hejtmanka Vildumetzová z hnutí ANO

REKLAMA

Ze čtrnácti až na jedenáctém místě byla voliči ohodnocena hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová dnes politicky činná v hnutí ANO. Průzkum agentury Sanep  ukázal, že Vildumetzová není ani ve druhé polovině žebříčku, ale až na samém chvostu hodnocení krajských politiků.

Průzkum oblíbenosti hejtmanů se dá komentovat slovy, že Vildumetzová je u voličů neoblíbená, ale proč ? 

Mnoho voličů hnutí ANO nevědělo o pečlivě utajované minulosti ve volební kampani Vildumetzové jako dlouholeté aktivní političky za ODS. Sám Babiš veřejně a soustavně ODS pojmenovává, jako stranu prolezlou korupcí. V předvolební kampani se v tichosti vše o minulosti Vildumetzové přešlo. Veřejnost nebyla vůbec informována o dlouholeté práci Vildumetzové právě v mateřské ODS, se kterou mimo jiné stále nově převlečená hejtmanka, dnes v tričku hnutí ANO velmi úzce spolupracuje a to nejen v nové krajské koalici.

Vazby na ODS má Vildumetzová dokonce osobní. Mnoho bývalých členů z ODS mocensky po převlečení kabátů ovládlo i hnutí ANO v Karlových Varech, které bylo na pásce po volbách v Karlových Varech na druhém místě.

Došlo až k totálnímu rozložení hnutí v Karlových Varech, které vyvrcholilo ukončením členství všech zvolených zastupitelů za hnutí ANO po násilném ovládnutí hnutí bývalými členy ODS, kteří puč v Karlových Varech za dramatických okolnosti dokonali. Krátce před tím kandidovala, tehdy ještě pravicová Vildumetzová neochvějně v modrém tričku za ODS do karlovarského zastupitelstva, ale neúspěšně právě proti hnutí ANO.

Voliči ale Vildumetzovou v Karlových Varech v jejím domovském dresu za ODS odmítli a do zastupitelstva volbami neprošla.

Vildumetzová si také několikrát účelově změnila i své trvalé bydliště, protože jako občanka Karlových Varů by nikdy nemohla kandidovat na starostku Horního Slavkova, kde proslula dary, které si nechala k více než slušnému platu starostky schvalovat koaličními zastupiteli v řádech desítek tisíc.

Dnes Vildumetzová opět sedí v koalici se stejnými dlouholetými politiky a starými kamarády z mateřské ODS , témeř polovina z nich je překabácena v dresech hnutí ANO. Ostatní jsou v ODS do dnes a jsou samozřejmě součástí koalice, do které je Vildumetzová pozvala jako první.

,,Modrá jako modrá,” v kraji vládnou členové ODS hned v několika převlečených dresech od Aše až do Varů.

Všechny tyto pseudonové politiky přinášející změnu spojuje jejich dlouhodobá minulost ve straně s nekončícími aférami, korupčními skandály a kmotrovskými strukturami po celé zemi známé pod vyhořelou značkou s názvem ODS.

Podle zdroje z úřadu Karlovarského kraje je uplatňování moci a postupné personální čistky na všech úrovních novou formou nápadně připomínající řízení lidí strachem ze ztráty zaměstnání, obdobně jak to dělají šéfové v Babišově impériu.

Slova plná transparentnosti, poctivosti a lidské dobroty s takovou minulostí se dá uvěřit jen těžko.

Krom toho má hejtmanka Vildumetzová ještě jeden veliký rest v podobě nesplněného slibu, který nejen dala veřejně všem občanům kraje, ale v předvolební kampani jím doslova všem intenzivně vymývala mozky.

V jediném kraji v ČR, kde se všem slibovaly dálniční známky za polovinu byl kraj Karlovarský a dokonce už na prvním zastupitelstvu, až do doby, než bude dálnice hotová!

Dnes už každý ví, že v rozpočtu kraje nebyla schválena ani jediná koruna se jménem ,,plnění slibu v podobě proplácení poloviny dálniční známky.”  

BEZ CENZURY

zdroj : ČT

Barbora Poláková a její úspěšná píseň se stává pomalu šlágrem, obsah článku nesouvisí s textem písně, podobnost je zcela náhodná a postavy vystupující jsou profesionální umělci jejichž tvorba je zcela mimo časovou osu politických událostí.

zdroj: You Tube

 

BEZ CENZURY

Připravujeme : Nově vybraní profesionálové v krajských silnicích prohráli soutěž o klíčovou státní zakázku na osm let, která tvořila téměř třetinu hospodářské činnosti společnosti, zajišťující stabilitu pro více než 200 zaměstnanců!