Starosta Plesné polepil auto města volebním materiálem

REKLAMA

Chebsko – Plesná

,,Jsem starostou města Plesná, aktivní sportovec. Chtěl bych, aby i ta nejmenší místa našeho nejmenšího kraje v ČR nabízela svým občanům takové podmínky, aby zde rádi žili, pracovali, studovali, sportovali, rozvíjeli své zájmy. Protože jen tak se dál může rozvíjet celý náš kraj,” uvedl na facebookovém profilu starostů Petr Schaller z TOP 09.

Starostové bývají vzorem, ale i věrným  a vypovídajícím vzorkem občanů, ale jejich chování je i vzorem dětem. Podvádět při volební kampani a zneužívat vozidlo obce pořízené z peněz občanů pro vlastní politickou propagaci kandidátů do krajských voleb je ale už přeci jen trochu silná káva.

Pokud by starostové chtěli jít ve šlépějích svého kolegy s Plesné, který reprezentuje TOP 09, asi by se jejich heslo ,, Děkujeme, že věříte starostům,” muselo změnit na ,, Mrzí nás, že už nám nevěříte.”

Ostatně TOP 09 byla v posledních létech označována za symbol vládní korupce v čele s bývalým ministrem financí Kalouskem, i proto volební potenciál strany plné skandálů výrazně poklesl. Asi proto takticky TOP 09 vyhledává taková spojení, aby se svezla na vlně někoho jiného, nejlépe úspěšného partnera, který zajistí větší šanci na ukořistění krajských mandátů.

V krajském městě TOP 09 vypadla v posledních komunálních volbách úplně z politické mapy a nezískala ani jediný mandát.

autor : FB, dopis čtenáře