14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

anobudelip.cz perex

REKLAMA

Andrej Babiš vyzval olomouckého hejtmana Koštu, aby odstoupil z postu. Nezvládá prý funkci a kromě toho chlastá, míní šéf ANO. Košta se vzepřel a odstoupit nehodlá. Pokud by měl odejít, rozhodne o tom krajské zastupitelstvo, kde spolu s ANO vévodí ČSSD. Sociální demokraté dali najevo, že budou rozhodnutí partnerů respektovat a podpoří je, nicméně že nemají s panem Koštou problémy.

Problémy má očividně Andrej Babiš se svou stranou. Jedna starost mu sice ubyla, neboť slovenský nejvyšší soud rozhodl, že Babiš a Bureš nejsou jedno tělo, jedna osoba v seznamech StB. Olomoucký problém je ale zřejmě závažnější. Na Babiše-Bureše si voliči ANO zvykli a protivníci stejně soudu neuvěří – bohužel, soudnictví v Česku stejně jako na Slovensku zavedlo opovrženíhodnou praxi vydávat v jedné kauze zcela protichůdné rozsudky, takže důvěra musí nutně klesat k nule. Pan Košta se jistě bude vzpírat a bránit a neodbude se to jeho jediným šťavnatým prohlášením v tisku. Řekl, že sorry jako, že pustí tygra z klece a zatím jenom vrčí. To ovšem je výzva ke střetu a Babiš bude muset vyhrát, pokud nechce ztratit tvář.

Jenže i když vyhraje, bude to znamenat, že po podzimních volbách jeho tým přinejmenším do roztání sněhu není schopen kooperace a fungování bez skandálu. Navíc, není to poprvé, kdy se anonisté na lokální úrovni rozhádali.

Je to důsledek toho, že Babišův koncept nemá žádnou ideovou oporu, nestojí na žádné vizi, na jasně definovatelné představě. Vidina TOP 09 do roku 2030 je možná vzhledem k aktuální realitě komická, nicméně je to aspoň nějaká vize. Babiš nic takového nemá. Jeho vize je, že po hostinských teď skočí na krk i trafikantům. To by bylo, aby neplatili daně! Někdo je platit musí, když už je on sám neplatí. Koncept tedy pěkný, ale slabý na to, aby se mohlo hnutí stmelit.

 zdroj : neviditelnypes.lidovky.cz

Aston

Reportáž DVTV připomíná zabíjačku a naprostou destrukci, kde erudovaní lidé nemají před dosazenými  poskoky žádnou šanci.  Brutalita jednání, která je citována připomíná spíš čistky mafie, nikoli politickou práci pro blaho národa.

https://youtu.be/Kuk3OcwhGFE

https://youtu.be/6hi9vdXiJAI

zdroj : You Tube

Napsali : Co si ten hajzl myslí?!

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.