Karlovaráci píší petici proti populismu Karlovaráků

REKLAMA

Možná směšné, ale Karlovaráci píší petici proti populismu, který si do programu dalo hnutí Karlovaráci, které je po hnutí ANO 2011 zastoupeno šesti zastupiteli a svým populismem nejspíš už přestřelili únosnou mez pro pracující občany, kteří denně MHD potřebují proto, aby se například dostali do práce.

Řezání do živého, asi tak by se dalo stručně popsat vládnutí koalice složené z hnutí ANO, KARLOVARÁCI a zprofanované  ODS.

Na internetu se objevila petice požadující zachování současného stavu. K sobotnímu večeru ji podepsalo na 500 lidí. Podle nich jsou změny v jízdních řádech k horšímu.

Politici zvolení pro občany na radnici však nesouhlasí a chtějí svůj experiment na lidech dál vyhodnocovat.

Podle ředitele Dopravního podniku Karlovy Vary, není  složité zachovat stávající stav a pokračovat dál podle současného grafikonu.

Dopravní podnik ale  nemůže takový krok udělat z vlastní vůle. Musí se řídit politiky , kteří si objednali prostřednictvím  města nový populistický jízdní řád, který má platit od 1.3.2020.

Řešení  spočívá s tom, že by politici museli služby, které tupými škrty ponížili doobjednat a doplatit  do původního rozsahu a schválit nový dodatek ke smlouvě o dopravní obslužnosti.

Podle  náměstka Tomáše Trtka (hnutí ANO 2011) každá změna přináší pozitiva i negativa. Trtek si myslí, že to dopadne jako s každou změnou.“Nejdřív se brblá a pak se zjistí, že je k něčemu.“

Experimenty politiků zkoušející trpělivost „brblajících občanů“ města tak budou nejspíš dál pokračovat.


Petice proti škrtům spojů MHD v Karlových Varech

Petici můžete podepsat ZDE.