Končí další dotovaná zábava v Karlových Varech

REKLAMA

I přes dotace města Karlovy Vary letos nadobro končí, hudební klub Irská. K uzavření klubu vedly prý jeho vysoké náklady, EET i nezájem lidí.

„Poslední plakáty jsou se slzami v očích vylepeny, poslední upoutávky s nejistým hlasem namluveny ano, je konec. Po třech letech plných všemožných akcí, převážně však těch rockových, bude na karlovarském Růžáku ticho. Málokterý klub by se tím mohl pochlubit. Všem kapelám, všem fanouškům, všem kamarádům a přátelům, především pak rodinám za shovívavost a podporu děkujeme,“ dodali k situaci promotéři klubu Tomáš Procházka a Radek Kalinič.

V Karlových Varech jsou, ale k dispozici další místa naplněna kulturou. Husovka i Lidový dům ve Staré Roli jsou dalšími dotovanými scénami nejen umění komediálního, ale slouží k mnoha dalším společenským akcím. Sezónní scény jedou v Karlových Varech doslova všude, kam se podíváte, vernisáže, galerie, ulice plné festivalů, hudební večery, akce na Sokoláku, na Rolavě, v KV Aréně, před Thermálem. Vary se za vydatné podpory města roztančí hned po zahájení lázeňské sezóny a tím nekončící maraton zábavy v Karlových Varech každý rok teprve začíná, hned po plesové sezóně.

Karlovy Vary pamatují i na ty, kteří mají na tachometru už něco najeto. Bez městských injekcí  fungují bary, restaurace i kavárny, často i jako večerní music kluby, které podnikají bez dotací a jsou oblíbené pro své kvality.

Výhodou je, že tyto podniky  můžete navštívit bez vstupného, ale jen těžko zde budete hledat svou oblíbenou, známou rockovou kapelu.