25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Konec ,,ANO“ ve Varech, prý nechctějí nové členy

Karlovarské listy

REKLAMA

První konkrétní informace o diktátorské a zejména diskriminační politice poctivého hnutí ANO v Karlových Varech?

Republikové vedení ANO zrušilo místní organizaci v Karlových Varech i její nadřízenou oblastní organizaci na Karlovarsku. Důvodem jsou vnitřní spory a prý opakované odmítání přijetí nových členů hnutí. Podle Andreje Babiše byla organizace dlouhodobě zakonzervovaná. Bohužel tento vyhýbaví výraz hodný politika nedává jasně najevo, co se vlastně ve Varech děje. Místní sešlost amatérů za hnutí řízené majitelem Agrofertu se prý hádá o koryta, které jim nabídl Kulhánek a do toho se do hnutí ANO hlásí lidé, se kterými by se museli rozdělit a to se jim evidentně moc nechce. Stále nenasycení  (Aňáci) prostě nepřijímají nové členy.

Podle dobře informovaného zdroje se často vstupu domáhají bývalí zkrachovalci z jiných politických stran zejména pak z rozvrácené ODS jich hodně přeběhlo i do hnutí Karlovaráci, které má jen populistickou politiku a je vlastně jen dobrým marketingovým projektem, který dokonale oblafnul voliče.

V Karlových Varech se v hnutí ANO sešlo asi moc poctivců najednou.

Co k tomu dodat, pravičáci a jiní političtí odpadlíci v nových rychlokvašných hnutích. Vždyť komunál je o lidech a nikoli o stranách, nebo ne?

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.