25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Mistroství světa v kuličkách

REKLAMA

V hospůdce Meteoru v Karlových Varech se konalo Mistroství světa v kuličkách. Pořádali to Jiří s Petrem ze skupiny Fernetic.

Tuto malou pivnici vede skvělá mladá paní Jana Rošková se svoji maminkou. Konají se zde různé akce s doprovodem střídajích se kapel. V tento výjimečný den byl vstup v teplákách. U této akce nesměly chybět karlovarské hráčky. Poprvé si vyzkoušely hrát kuličky v místnosti.

Byly připraveny dva důlky, které vyrobil jeden z Ferneticu a páskou vyměřili v místnosti hřiště. Házelo se ze tří metrů. Překvapivě se zúčastnilo dvacet hráčů, z toho šest juniorů. Než začal turnaj, tak si hru všichni vyzkoušeli. Po druhé hodině začal turnaj. Každý si vylosoval číslo, které bylo připravené v klobouku. Čísla byla po dvou stejná pro vzniklé dvojice. Pěkná atmosféra, hlavně pro juniory, kterým šla hra lépe než dospělým.

Po skončení turnaje se rozdávaly ceny.

Za juniory první místo získal pár ve složení David Václav Šedivý a Viktorie Durantová, druhé místo  Jiří Málek a Sabina Rezková  a třetí místo získali Robin Durant a Max Rezek.

Za dospělé první místo získali Petr Ráž a Viktor Antl, druhé místo Jiří Vetyška a překvapivě Zdena Trošková z klubu kuliček, třetí místo tanečnice Anna Horečná a Dagmar Zinková z klubu kuliček, která vyhrála pro klub kuliček pohár. Další hráči do sedmého místa získali diplomy a různé upomínky.

Poháry sponzoroval pro výherce pan Slávek Hronek a poukaz na pedikúru vložila do cen paní Málková.

Všichni výherci děkují Janě Roškové a Jirkovi Vetyškovi s Petrem Rážem za pěknou atmosféru a skvělou organizaci. Po osmnácté hodině mohla začít zábava, kterou provázela celý večer skupina Fernetic.

 

 

 

 

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.