Nabourala policejní auta a ujela z místa

REKLAMA

Hned dvě vozidla městské policie nabourala řidička přímo před služebnou Městské policie v Karlových Varech. Poté, co auta svým vozidlem nabourala, z místa nehody ujela bez většího váhání. Její počínání ale do detailu zaznamenala kamera městské policie umístěna přímo na objektu služebny.

Doslova pár minut před půlnocí ze 13. na 14. ledna nabouralo černé Audi, to se řítilo rovnou na zaparkovaná služební vozidla. Řidička narazila do policejního auta takovou silou, že stojící auto MP narazilo do dalšího služebního auta zaparkovaného před ním, uvedl jeden ze strážníků konající službu.

Pouhý rok staré vozidlo MP má na svědomí jízda  mladé řidičky, ta asi ve zmatku ponechala na místě ležet na silnici svoji přední poznávačku. Další hlídka MP projíždějí okolo služebny asi minutu po incidentu okamžitě nabourané vozidlo nalezla zaparkované o pár set metrů dál. Pachatelka, která bezohledně ujela z místa nehody se ale zamkla doma a nikomu do rána neotevřela. Druhý den ráno se žena sama přihlásila na služebně strážníků, aby se přiznala.

Co bylo důvodem, proč přišla až ráno bude muset hříšnice vyprávět na Policii ČR, která si případ od strážníků MP převzala.

zdroj : MP Karlovy Vary