20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Odborník nebo amatérský politik

REKLAMA

Nejmladší český ministr, ambiciózní Adam Vojtěch (ODS/ ANO), po kauze s nákupy ochranných pomůcek bojuje o přežití v čele ministerstva. Prymula už delší dobu nerespektuje Vojtěcha coby svého nadřízeného a tvrdí, že ministr se ho chce zbavit, protože žárlí na jeho vyšší popularitu.

Když mladý zpěvák žárlí…

Vojtěch uplynulé dva měsíce přitom strávil do značné míry ve stínu svého odborného náměstka, zkušeného epidemiologa Prymuly, který byl hlavní tváří boje s epidemií koronaviru v Česku.

Prymula  už delší dobu tvrdí, že ministr se ho chce zbavit, protože žárlí na jeho vyšší popularitu. Přitom do čela krizového štábu ho naverbovali politici z reklamního hnutí hnutí ANO  tak, že hned z počátku vyšoupli Hamáčka z ČSSD a dokonce upravili na rychlo i zákon. Dnes za nesmysli, které udělali jen pro své vlastní PR, budou sklízet to, co sami zaseli. 

Vojtěch dříve směřoval spíš ke kariéře v pop music. Do politiky se dostal k hnutí ANO trochu oklikou, když v roce 2013 pomáhal jako dobrovolník v prezidentské kampani Miloše Zemana a později byl dokonce i členem ODS, kterou premiér Babiš neúnavně kritizuje jako stranu plnou zlodějů. Snaživec Vojtěch je absolvent práv a žurnalistiky, ochotný plnit rozkazy a pracovat oddaně dle pokynů. Možná i proto se zalíbil zalíbil Andreji Babišovi. Jako absolvent žurnalistiky svým „ÍÁČKOVÁNÍM“  nejdříve lidi rozesmával, ale zanedlouho bylo vše spíš jen k pláči.

Dnes je každému jasné, že mladý a nezkušený Vojtěch mohl hrát od počátku „roli užitečného idiota,“ ale to dříve nebo později muselo zákonitě narazit na odbornou veřejnost, která je stále doménou zásadových akademiků, a ne lehce ovladatelných a poslušných loutek, které poslouchají na slovo a dělají kotrmelce podle toho, jak se jim řekne.


ANO – AMATÉR –  MANAGEMENT

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.