Nákup médií před nástupem do politiky z důvodu šíření pravdy

REKLAMA

Podle medií, která si zatím Andrej Babiš nekoupil prý vláda přichází o poslední zbytky úcty (pakliže nějakou kvůli nemorálním kauzám vůbec měla) a živí plíživé negativní jevy ve společnosti.


Na poslední chvíli ušitá rozhodnutí Babišova kabinetu podporují radikální postoje občanů, rozpalují čím dál větší oheň u popíračů jakýchkoli faktů, oslabují povědomí o zhoršující se krizi a pohřbívají ekonomický i kulturní život.

Kromě toho dennodenně vláda v čele s premiérem nahrává lidové tvořivosti na internetu, což může v konečném důsledku znamenat daleko víc než pouhé pobavení nad humornými obrázky. Ač se to může zdát jako marginálie, nekonečné „lajkování“ vtipných koláží a videí do jisté míry otupuje angažovanost kriticky smýšlejících občanů. Jejich aktivita se pak koncentruje nikoli do veřejného prostoru, ale do válek na sociálních sítích rozdělujících společnost.

Když premiér mluvil v pondělí o nových tvrdých opatřeních, snažil se s pomocí komunikačních odborníků o falešně smířlivý tón. Jen dohromady to zvládneme, říkal. Tedy alespoň do doby, než skončila chvilka jeho monologu a novináři začali klást věcné, místy nepříjemné otázky.

Pak se ze zadýchaného, jednáním vysíleného politika, který řeší jednu z největších, ne-li největší krizi této země, stal podle jeho starých dobrých zvyklostí ubrečený školák, který rozbil okno, ale nechce se k tomu přiznat.

Zoufalství Andreje Babiše je přitom v covidové éře cítit na hony daleko. Je slabý a neumí si přiznat svůj podíl viny. To by mělo být vzkazem pro nás všechny, abychom se nenechali stáhnout tím nejslabším na úplné dno. Když ho nevyslyšíme hned, tak třeba v příštích volbách.

zdroj: www.seznamzpravy.cz


V Karlovarském kraji ovládají hnutí ANO bývalí politici z ODS, která je podle Babiše plná zlodějů je odpovědná za současný stav České republiky.