13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Návštěva dvou pečovatelských domů

REKLAMA

Dne 8. března 2023 na Mezi národní den žen, byly pozvány karlovarské tanečnice do nového pečovatelského domu pro seniory se speciální péčí ve Staré Roli.

Sestřičky přivedly seniory do společenské haly. Když se všichni usadili, tak karlovarské tanečnice kolem půl jedenácté začaly tancovat country tance. Po malé přestávce se tanečnice převlékly do kuřátek a jedné slepice. Ta je přivedla do haly a začalo se s hudbou tancovat. Některá kuřata si vzala seniorky do tance, aby jim zpříjemnily sváteční den. Taneční chvíle se všem moc líbila.

Když tanečnice dotancovaly a převlékly se, tak zavítaly  do místní cukrárny, kde dostaly zákusek s kávičkou. Další vystoupení pokračovalo v půl třetí ve druhém domově pro důchodce ve Staré Roli.

Společně si zašly na oběd do restaurace U kostela ve Staré Roli. Tam poseděly do dvou hodin. Od místní obsluhy dostaly všechny karafiát. Děvčata byla moc překvapená, udělalo jim to velkou radost.

Po druhé hodině se tanečnice odebraly do druhého domova důchodců, kde už byly očekávány.

Tanečnice se převlékly a zatancovaly jim nejdříve kuřátka se slepičkou a pak country tance.   Senioři měli úsměvy na tváři, byli spokojeni.

Karlovarské tanečnice jsou rády, když je někdo pozve a mohou vystoupit a dělat ostatním radost.


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.