25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Začíná 22. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje

REKLAMA

vyhlašují soutěž “Stavby Karlovarského kraje”, která bude probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2023.

Soutěž slouží k podpoře kvalitních velkých i malých staveb v Karlovarském kraji a ke zviditelnění stavebních, projekčních a investorských firem. Cílem soutěže je seznámit širokou odbornou i laickou veřejnost s úrovní současného stavebnictví.Jedná se o 22. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt, kde se v uplynulých 21 letech představilo už 593 návrhů a realizací.

Stavaři všech profesí – architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři – pokračují i v turbulentních podmínkách posledních let ve svém poslání. Ti všichni se v této soutěži mohou podělit o nejlepší výsledky své práce a předvést je veřejnosti. Zároveň tím mohou podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji.

Do 22. ročníku soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech. Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let. Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel. Návrhy je možné zaslati nejpozději do 30.dubna 2022.
Návrhy se podávají pomocí formuláře: https://www.stavbykarlovarska.cz/cz/prihlaska

Více informací k soutěži včetně odkazu na formulář přihlášky v přiloženém dokumentu.

Fotografie a textové dokumenty prosíme posílejte přes službu www.uschovna.cz na emailovou adresu rsskv@rsskv.cz. E-mail použijte stejný, jako byl uveden v přihlášce.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.