Neskutečná prasárna, reagoval Babiš na koalici KSČM, ČSSD a SPD-SPO v Ústeckém kraji

REKLAMA

Podle majitele hnutí ANO Andreje Babiše hnutí nabídlo komunistům nejen post hejtmana, ale i většinu křesel v radě. Podvedli nás, je to neskutečná prasárna, řekl v pondělí k nové ústecké koalici Babiš.

„Obešli nás a podvedli, i když nám říkali, že s námi koalici vytvoří. Je to neskutečná prasárna, když společně s námi mohla KSČM pohodlně vytvořit většinovou koalici. Navíc jsme komunistům nabídli nejen hejtmana, ale i většinu v radě. Asi budu muset revidovat svůj názor na pana Bubeníčka, asi jsem se v něm spletl,“ řekl v pondělí Právu lídr ANO.

Je jasné, že co se Babišovi nepovede je okamžitě jím vulgarizováno. Podle zdroje blízkého hnutí ANO, už nyní Babišovci organizují přípravy na volby do parlamentu a už hledají belíky hnnoje a špíny na své politické soupeře, kteří jsou ,,nekorektní a poškozují to skvělé a odborníků k prasknutí naplněné Babišovo ANO.”

  • ,, My máme media a oni o nás špatně píší.”
  • ,,Všichni kradou, jen já čerpám dotace.”
  • ,, Já jsem do politiky nechtěl.”
  • ,, Agent Bureš neexistuje.”

V Karlovarském kraji firma ANO, také mohla utvořit pohodlnou většinu  na půdorysu ČSSD a STAN,KOA, KDUČSL s podporou TOP09 a dalším subjektem, ale o tom Babiš nemluví, asi mu byla bližší prasárna, která je plná bývalých a současných členů ODS, kterou označuje v parlamentu jako symbol korupce v Čechách.