22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

REKLAMA

Už Vás média, tak říkajíc podělala?

J. Prikner 18.5.2022 22:45
Nekupuji noviny ani nesleduji ČT nebo novu a ccn, takže jsem ušetřen od starostí s úrovní novinářů.

reagovat
nahlásit příspěvek


R. Polášek 18.5.2022 20:03
Tak dneska se nejlépe prosadí ten politik, který hraje, že je pololoser. Nebo ten, který to ani nehraje. Ten vyhovuje všem. Vyhovuje Bruseli, protože Brusel má rád, když politici poslouchají na slovo a nemají svůj vlastní rozum. Vyhovuje doma, protože mu nikdo nezávidí a nikdo od něho něco významného nečeká. Případně politik nemusí být pololoser, ale zase potom musí být neslaný nemastný. A pokud není, pokud to je něco jako alfasamec, musí být zase rázovitý až směšný a zase jinak málo schopný až ten pololoser. Jedině takoví se dnes v naší politice dlouhodobě udrží.

Naopak politik nesmí být schopný. Když je politik schopný, tak v době, kdy do politiky vstupuje, je obvykle movitý nebo přímo bohatý. Jako politik je ten člověk v popředí, a tudíž jasně viditelný a jasný cíl a jako úspěšný přitahuje všelijaké závistivé glosery, kteří excitují z toho, že mohou beztrestně útočit na člověka, který je nepoměrně výš než oni. Dokonce jsou v těchto útocích ještě leckterými jinými konkurenčními politiky vybízeni.

A z toho všeho vyplývá, že dnešní politici a k nim přidružený establishmentu státu nemohou tvořit nějaké čtivé a dobré komentáře, blogy a novinářské články.


Miri 20.5.2022

Nezbývá než souhlasit.

Pokud se chce člověk skutečně něco dozvědět, tak musí za informací dojít až k dotčenému člověku. V minulosti na mě napsala asi na objednávku jedna novinářka vysírací články, které nebyly pravdivé.

Smutné je, že pokrytečtí Češi kolem mě chodili a nikdo se na to nezeptal. Po několika létech jsem se dozvěděl, že redaktorka je jen alkoholička, která do novin za láhev vína zkopíruje cokoliv, co jí pošlete do e-mailu, a dokonce i s gramatickými chybami.

Asi je to jen chudinka, která se potřebuje vyléčit, nebo překonat další kocovinu.


Chcete přispět do diskuse, přidat komentář, nebo jen tupě zírat…

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.