22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

O Pekovou se zajímá policie

Podle dalších informací je v USA zakázano provozovat takto nenezpené laboratoře. Podobná jako na Ukrajině byla údajně i ta z Vuchanu, od kud údajně unikl virus, který změnil život lidí na celé planetě.
REKLAMA
Molekulární genetička Soňa Peková prohlašuje, že je třeba modlit se za zdraví Vladimira Putina, protože chrání svět před hrůzami biologických laboratoří na Ukrajině, které pracují pod patronátem USA. Pro svá tvrzení však nepředložila jediný důkaz. O její výroky už se zajímá policie.

Server iDNES.cz upozornil, že její výzvu už řeší policie

Peková totiž mimo jiné citovala i ruská propagandistická tvrzení o tom, že na Ukrajině fungovaly laboratoře, které na objednávku USA pracovaly s nebezpečnými patogeny.

„Chci říct a poprosit, aby se každý pomodlil za zdraví pana Putina. Protože to, že tam roztřískal a rozbombardoval ty laboratoře, tak způsobil, že žádná vlna virů nebude. Byly tam věci, které by vlnu spustit mohly. On to věděl a možná se mu nelíbilo, že to má na prahu svého vlastního domova,“ prohlásila Peková.

Ukrajinské úřady už oznámily, že na území Ukrajiny laboratoře existují, tak jako i na území jiných států, a financuje je a kontroluje ukrajinská vláda.

Podle dalších informací je v USA zakázáno provozovat takto nebezpečné laboratoře. Podobná zařízení jako na Ukrajině byla údajně i ta z Vuchanu, odkud údajně unikl virus, nebo vyletěl s netopýry z dosud neobjevených jeskyní, aby změnil život všech lidí na celé planetě.

„Modlitbu mu dejte, patří mu dík za to, že to roztřískal. Modlitbu dejte potichu, aby vás neslyšel nějaký kamarád, a vy jste nemuseli k výslechu. Jako třeba já,“ doplnila Peková.

Konečné slovo budou mít nejspíš orgány činné v trestním řízení, které budou rozplétat rodící se kauzu práva na svobodu projevu a porušení zájmů chráněných trestním zákoníkem.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.