30. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Protest na Václaváku, pro Zemana trenky, pro Babiše tepláky

KV LISTY

REKLAMA

Včerejší den byl ve znamení pokojných demonstrací, připomínající trochu 17.listopad. Proti ministru financí Babišovi a proti prezidentu Zemanovi proběhly v několika českých metropolích demonstrace. Ta největší byla v Praze .

Lidé drželi transparenty s hesly jako „STB vám zajistí svobodná média“, „Pro Zemana trenky, pro Babiše tepláky” nebo „Miloše do koše“.

„Jsme tu proto, že cítíme, že naše demokracie je ohrožena dvěma muži, kteří pohrdají pravdou, zákonem a hlavně námi občany,“ uvedla Šárka Fialová, která akci s názvem Proč? Proto! svolala.

Skandály Andreje Babiše se už nespočítají na prstech rokou, nejsou to ojedinělé kauzy, ale celá řada tzv. nepřátelských převzetí firem jeho konkurentů, které likvidační metodu dohnaly až k sebevraždě. Podle veřejných informací se likvidační metody Agrofertu praktikují i v politice, dokonce se likvidují i dlouholetí zaměstnanci  úřadů ministerstev, krajů, měst i obcí, kde divize Agrofertu  (hnutí ANO) vládne.

Záhadně se mění i firmy, které jako na běžícím pásu vítězí ve veřejných zakázkách, získávají  dotace, ale toho Agrofert už dosáhl dávno, od doby vládnutí Babiše si polepšil tak, že by se vše dalo nazvat pohádkovým hospodářským zázrakem, ale na pohádky už nikdo nevěří.

Likvidace lidí po celé republice je skutečně masivní, často bez uvedení jakéhokoli důvodu. Následně dosedají na místa trafikanti, dosazovaní s požehnáním nejvyšších míst Agrofertu, aby bylo líp. Komu ?

napsali …

Na Václaváku protestovaly proti Babišovi a Zemanovi desítky tisíc lidí

Ukážu vám, co umí moje média, měl zpražit Babiš ministra Zaorálka

Státní zástupci jsou závislí na hnutí ANO, prohlásil Blažek

Tonda Blaník: Zeman a Babiš dohromady? Horší než Krakatit!

Po té ANO rozbilo další koalici v Chebu, skládá křehkou většinu, bývalí partneři skončí v opozici

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.