25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

ODS dehonestuje hnutí ANO

REKLAMA

Protože je i letošní rok volební, tak se na sociálních sítích opakovaně objevují dehonestující videa hnutí ANO v čele s premiérem Babišem, která pochází z dílny ODS. Nesplněné sliby, lži a podvody na voličích jedou jako na běžícím pásu.

Falešné tóny formou šíření reklamy prostřednictvím dark-inzerce, ANO to je styl a rukopis ODS. Vlastně se jedná jen o podvádění lidí a to je mnohým členům ODS vlastní. Konec konců politický marketing  je často jen obyčejný podvod, který se nedá předem a často ani potom přímo prokázat.

Ale politická realita v mnoha krajích je úplně jiná.

Bezpáteřní členové ODS, lační po politické moci si lebedí v koalicích právě s hnutím ANO s podporou tolik a hlasitě kritizovaných komunistů.

Například v Karlovarském kraji si mnoho členů ODS v tichosti nalezlo do hnutí ANO, ze kterého vyštípali původní členy hnutí, kteří nebyli spojení s korupčními skandály a kauzami a nebyli nikomu zavázáni, aby bez mrknutí oka hned vzápětí upekli koalici ANO, ODS s ohebnými PIRÁTY.

Dříve kritizované předražené zakázky jsou dnes v mnohých případech ještě dražší.  Na voliče si čtyři roky v krajích nevzpomněli, stejně jako na volební sliby. Špína a vymyšlená populistická prohlášení z dílny marketinkové skupiny je skutečný obraz vlády politiků, kteří už řadu let slibují, že bude líp. Ale ve skutečnosti je opět všechno úplně jinak.

Bývalí a současní členové ODS, ruku v ruce jako „kovaní bolševici“ vládnou kraji. To je skutečný obraz těch, kteří ovládají osudy lidí v kraji.

Jablko nepadá daleko od stromu.

U mnohých z nich se příměr bolševiků dá doplnit o slovo „mladí,“  protože mnozí jejich otcové byli  těmi skutečnými bolševiky své doby. Zatím, co otcové mají na půdách hvězdu, srp a kladivo, tak synové uctívají kult modré straky, která ukradne na co přijde.  Bohužel, i takových případů je v ODS více a za relativně krátkou dobu, kterou ODS existuje, už korupcí a skandály pomyslný hrnek mnohokrát přetekl. Důkazem je i fakt, že současní i bývalí aktivní politici i dnes běhají po výsleších na policii nejčastěji obviněni z korupčních praktik, při manipulaci s penězi daňových poplatníků. ( Příklady budou připomenuty sponzory, kteří je na sociálních sítích chtějí propagovat).

O „zlojedech“ nejen z ODS budeme informovat, stejně jako o pokračujícím tunelování veřejných rozpočtů, se kterými je ODS propojena doslova pupeční šňůrou od svého vzniku až doposud. Kdo by si myslel, že členové ODS jsou úspěšní podnikatelé a nikoliv jen pijavice a vyžírkové veřejných rozpočtů, tak zjistí v následujících měsících, že parazitů je v ODS stále veliká armáda, která s chutí dál likviduje veřejné rozpočty v mnoha oblastech pod rouškou podnikání. Mnohé firmy členů ODS mají uzavřené zajímavé smlouvy, ze kterých jim kapou nemalé veřejné peníze. Začneme z hora. Ryba smrdí od hlavy. A nejde o drobné. Kauzy se budou opět kupit, protože polici z ODS se vůbec nezměnili. Stejní lidé, dělají pořád stejné věci s podtextem „ZLOJEDŮ.“

Předražené zakázky, tunelářské praktiky, kriminální minulost i současnost členů a příznivců ODS je stále stejnou realitou. Policie pracuje poctivě na plné obrátky a dozajista bude o čem hovořit. 

Nenávistná videa, která ODS pouští lidem na sociálních sítích je jedna věc. Ale to, že členové ODS na krajích skáčou šipky do zadku  právě hnutí ANO, kde s ním vládnou, tak o tom už předseda Fiala raději vůbec nemluví.

Možná si ODS s hnutím ANO budou ochutnávat hlavy hned po volbách, jak je zvykem v Karlovarském kraji, když na chvilku odkryjí „cinklé“ karty


Už po volbách se možná ukáží pionýři v pravém světle.

„ACH TA PODOBA“

JAKO BRATŘI Z PROLETARIÁTU ĎADI ANDREJE

BUDOU BOK PO BOKU BUDOVAT

NOVÉ LOUTKOVÉ DIVADLO PRO NAIVNÍ OVEČKY

ZDROJ:FB / FOTOKOLÁŽ

Připravujeme:

Kolik platí ODS za navázané profily publikující desítky placených kampaní podporovaných stovkami až tisíci korunami. Podobně se dají šířit i lži pod. který mi ODS nefiguruje přímo, vlastně si to jen zaplatí a v očích diváků je zůstává v anonymitě s falešnou tváří těch dobrotivých pravičáků.


„Plán je jasnej: patnáct procent pro mě, pro něj.“ Policie rozjela vyšetřování


8 let staré video dokládá, co lidé o ODS myslí.

[huge_it_video_player id=“26″]

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.