ODS nesplnila slib občanům

REKLAMA

Chlapci z plakátu ODS se vysmáli všem voličům do obličeje.

Asi nejzklamanější z předvolebních slibů v Karlových Varech budou občané z Rybář. Především ti, kteří volili ODS musí hlasitě skřípat zuby. Oba dnes zvolení zastupitelé města za ODS se dokonale vybarvili. Jeden trestně obviněný z korupce, stále vykonává náměstka primátorky Petr Bursík a zastupitel za ODS Viktor Linhart slibovali, že zbaví Sokolovskou ulici dealerů a uživatelů drog.

Kromě toho, že svůj slib voličům nesplnili, tak hlasovali pro zrušení ubytovny v Tuhnicích, bez náhrady, čímž dojde k dalšímu nárůstu nepřizpůsobivých v celém městě a Rybáře jsou hned za řekou Ohře, co by kamenem dohodil.
Není náhoda, že náměstek Bursík bydlí v Tuhnicích, kde se ubytovna ruší?

Doražení privatizace městského majetku v lázeňském území pro rodinu politika ODS.

Místo splnění slibů občanům si zastupitel Viktor Linhart (ODS) přihrál lukrativní nemovitost v lázeňském území a náměstek Petr Bursík (ODS) kromě toho, že vyfasoval od policie obvinění z korupce, tak řeší investiční zakázky města, které se téměř všechny z mnoha důvodů i opakovaně prodražují.
To, že se na politickou scénu v Karlových Varech vrátila ODS se starými pořádky včetně neplnění svých slibů svědčí nezvyklé tempo masivního utrácení veřejných peněz, které si politici na vrub občanů města vzali na dluh ve formě mnoha set miliónového úvěru. Za předchozích vlád se masivně utrácely peníze, které vytěžili politici z prodejů kdysi majetného a bohatého města, aby je vzápětí rozfofrovali. Ale dnes už nemají politici téměř nic, co by mohli rychle zpeněžit, a tak přichází současná koalice s historicky prvním velikým zadlužováním občanů města. Dluhy, které politici definitivně domluvili, mají dosahovat k 800. miliónům. Půjčenými penězi politici zalepí částečně i utrácení bývalého primátora Kulhánka (KOA), po kterém kromě vyblýskaného dna městské pokladny nezbylo v Karlových Varech zhola nic. Peníze na dluh bylo jedno z mnoha těch nejprimitivnějších  řešení, které politici zvolili, aby utrácení mohlo dál rychlým tempem pokračovat.

Když ke slibům obou smějících se politiků z ODS připočítáme areál bývalého pivovaru, který je místem feťáckých doupat, denně kolabující dopravu na dlouhodobě neřešené Sokolovské ulici, nedokončené torzo stavby na rozcestí, tak „místní svazáci z ODS“ pro občany Rybář za tři roky kromě veřejné ostudy, kde se projevili jejich „amorální přednosti“ neudělali lautr nic.

I Rybáře jsou Karlovy Vary, nebo už ne?

Na Sokolovské ulici si dnes může každý koupit drogy prakticky po celý den. K večeru už starší lidé ani moc nevychází ven, ulice se zaplňují lidmi, kteří přes den vyspávají na ubytovnách. U pivovaru polehávají lidé na chodnících a nocí se line zápach nasycený moči a výkaly. Výjimkou nejsou zvířecí, ani lidské exkrementy, lemující chodníky v celé délce Sokolovské ulice. Jako bonus místní občané poslouchají řev opilých a zfetovaných „lidí ulice“, plný nechutných vulgárních slov, které nelze přeslechnout.  Celkem pravidelně strážci zákona vyvádějí z autobusových zastávek ty, kteří se rozhodli zde ubytovat a začali si budovat své papírové pelíšky. 

Asi nezbyde, než aby občané politikům z ODS poděkovali za sliby, ze kterých si po volbách udělali fíkový list a všem se z plakátu vysmáli do očí.