22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Opět Nebabišovo Čapí hnízdo, Čechy straší OLAF

KVListy

REKLAMA

V posledních dnech se opět pomalu tlačí do „NeBábišových medií“ informace o tom, že zpráva OLAF je hotová. Výsledky prý znají vyšetřovací orgány v Česku i Evropská komise, ale České instituce řízené „NEBabišovými neministry“ zatím vytrvale mlčí. Všichni se shodují na tom, že zpráva z OLAF oficiálně nedorazila. Je až  s podivem, že v zemi, která je proslulá tím, že se zde vše „vykecá“ se o zprávě OLAF vlasně ví, ale neví.

Co to znamená?

Podle veřejně dostupných informací je jasné, že úředníci OLAF vše odeslali včetně závěrečné zprávy nejen do České republiky na příslušné úřady, ale také Evropské komisi. Můžeme jen doufat, že se o poctivosti firem našeho uctivého premiéra nedozvíme dříve, než například od našich bývalých bratrů ze Slovenska.

Sám veliký, mocný a držící v rukou s Pelikánem i Českou spravedlnost Andrej Babiš se do ne jeho medií vyjádřil více než stručně.

„Vyjádření OLAFU je doporučující, pro nějaké orgány ale…, nemá to vliv podle mého názoru téměř na nic,“ stručně bagatelizoval poslední vývoj Andrej Babiš, vážený pan premiér České republiky.

O situaci už ale dnes nikdo nemůže lacině prohlásit:“Je to kampaň, je to účelovka“ protože je těsně po volbách. Takže Babišova armáda marketingových žoldáků bude muset celou věc překrýt jinou taškařicí, aby se o ČESKÉ MEGAOSTUDĚ  už moc zase nepsalo a to ani nemluvě o trestně právní odpovědnosti, policejním vyšetřování a případně i soudní dohry celé věci nevyjímaje.

Podle toho, jak postupoval OLAF v minulosti se dá dovodit i to, že ještě před odesláním podnětů a závěrečné zprávy národním orgánům dané země a Evropské komisi se zpráva odesílá  tzv. kontrolovanému subjektu k jeho vyjádření. To znamená, že zpráva v ČR už dávno byla a o tom, že jí Babiš s Faltínkem nečetli by se asi dalo s úspěchem pochybovat.

Aktuálně jsou media plněna tím, jak mimo Babiše a hnutí ANO všechny  tradiční politické strany kradou.

„To treba čítať, nie.“

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.