22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Čekan ostrovský Napoleon, dnes zhrzený odpadlík

kvlisty

REKLAMA

,,Napoleonský syndrom v člověku, který zesměšňuje, lže a uráží kolegy bez mrknutí oka,“ takto charakterizovali svého kolegu  a bývalého starostu Ostrova Pavla Čekana, bývalého policistu a strážníka Městské policie města Ostrova.

Samolibý politik je vlastně jen ,,rychlokvaška, která vyrostla při tzv.oranžové vlně,“před několika lety.

Pavel Čekan se rád poslouchá.

Dlouho samolibě hovoří a zesměšňuje své kolegy osobními invektivami mimochodem i při jednání zastupitelstva. Čekan při jednání zastupitelstva opakovaně vyzývá diváky u televizních obrazovek, aby si udělali obrázek o práci svých kolegů, ale sám si ani na chvilku neuvědomuje, že si sledující dělají obrázek zejména o něm. Exhibicionismus malého muže s velkými ambicemi je dnes už jen trapnou parodií na pokus o konstruktivní práci zastupitele. Lidé kteří mu dali svůj hlas si z Čekanovo vystupování  za poslední dobu mohou odnést spíš více negativního z původně oblíbeného komunálního politika.

,,Vy tady děláte s těch lidí úplný blbce,“ uvedl svůj  vlastní vulgární výrok Čekan.

Vystupování Liškové a Čekana na zastupitelstvu chvílemi připomínalo představení zhrzených klaunů, kteří neví kde se bruslí.

Čekana při jednání zastupitelstva upozorňovali i zastupitelé, aby je sprostě nenapadal a neurážel, ale bylo to marné. Dlouhé monology toho, který sám sebe rád poslouchá unavovaly celé jednání ostrovského  zastupitelstva.

Omílání ,,jen tak mimochodem,“ ,,jen tak mimochodem,“ ,,jen tak mimochodem,“ je nová trapnotragegie zastupitele Čegana. ,,PŘEZDÍVANÉMU ZLOPRCEK“

Sám Čekan před časem podvedl hned po krajských volbách své kolegy v krajském zastupitelstvu, kdy v rozporu s usnesením všech kolegů hlasoval jako zrádce proti klubu krajských zastupitelů. Od té doby je Čekan na kraji vnímán spíš jako bezpáteřní alpinista a patolízal hejtmanky, která o to ani nestojí, nežli jako slušný opoziční zastupitel.  Prohrávat se asi Čekan nenaučil i když jako bývalý sportovec by měl vědět, že i politika je týmová hra a nikoli falešný koncert arogantních sólistů bez dirigenta.

Přitom původní koalice, kterou Čekan stvořil v Ostrově závisela pouze na jediném hlasu. Očekávaná pokora naopak eskalovala Čekanovo aroganci moci a projevem nadřazenosti si hrubými způsoby vynucoval pozornost k ukojení  své vlastní zakomplexovanosti. Už bylo jen otázkou času odvolání Čekana , kdy přetekla studánka trpělivosti důvěřivých kolegů, jež opakovaně zklamal.

Krajský mandát zastupitele si Čekan opět evidentně spletl se sólovým vystoupením sprostého a nečestného hráče, který není schopný práce v klubu v jehož dresu hraje proti vlastním hráčům. Patolízalství Čekanovi vlastní, pokračuje každé krajské zastupitelstvo svým zavrženíhodným a  bezpáteřním způsobem  pokoušejícím se stát dalším, ale v tuto chvíli stále odmítaným chameleonem, snažícím se přelézt asi do trička hnutí ANO.

zdroj:TV ZAK

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.