Krajský skandál, předvolební rozvraceč odhalen

REKLAMA

Neúspěšný  politik Petr Ajšman (ZSP), který opakovaně neprošel při volbách přes občany v rodné Toužimi se začal náhle objevovat v karlovarských mediích jako odpůrce amfiteátru na koupališti Rolava, zachránce socialistického letního kina v Karlových  Varech. Nebo podle jiných vystupuje jako slizký kritik politiků, kteří se vyjadřují k situacím v oblasti zdravotnictví. Vše se jeví, jakoby Ajšman přebíral politická témata hnutí KOA, kde je členem hejtman Kulhánek.

Doposud se nestalo, aby zastupitelka Karlovarského kraje veřejně probírala politika, který bez mandátu nebo odbornosti navštěvuje jako „stálý host (kukačka v cizím hnízdě)“ orgány kraje, kde naslouchá celým jednáním a následně se často velmi hanlivě, až pomlouvačně vyjadřuje na sociálních sítích o odbornících a poškozuje jejich dobré jméno. Politik Ajšman z Toužimi těží z toho, že politický činné osoby nepožívají ochrany osobnosti jako soukromé osoby a chová se obdobně jako média, píšící špínu před volbami na objednávku, nebo na zadání svých mecenášů pod rouškou objektivní pravdy.

„Vážený pane Ajšmane, musím říct sebestředně, byť to nedělám, že mě v tomto oboru nesaháte ani ke kotníkům a vaše urážky a nařčení mě nechávají zcela klidnou, pokud se mě moji přátelé z REHOSU neptají, že kritizuji jejich práci…, sdělila mimo jiné veřejně zastupitelka Karlovarského kraje Jitka Pokorná, která uvedla, že bude iniciovat, aby Ajšman nebyl „stálým hostem“ výboru, když není ani po odborné stránce přínosem a nemá ani jasnou politickou nominaci.

Ajšman byl nominován slepencem KOA, STAN, TOP 09 a VPM. Zastupitel Pisár (STAN) uvedl, že má dojem, že Ajšmana nominoval on sám osobně. (Jak stupidní – pozn. redakce)

Hejtman Kulhánek je ze stejného slepence, ale jak bývá u něj typické, když šlo do tuhého, dělal „mrtvého brouka“.
Podle všeho je Ajšman také v dalších orgánech kraje. Jak veřejně zaznělo na krajském zastupitelstvu, aniž by Ajšman byl členem některého z politických uskupení koaličního slepence, který těsnou většinou vládne kraji, tak zasedá v dalších orgánech kraje. Jak k  tomu přijdou ostatní členové politických uskupení koalice není jasné.
Jedná se snad o další rozkulhané pašalíky za špinavou práci proti politické konkurenci před volbami?
Ajšman je předseda hnutí Zdraví Sport Prosperita, ale to nemá na Karlovarském kraji jediného zastupitele, protože pod jeho vedením hnutí ve volbách do Kraje totálně propadlo stejně jako Ajšman v Tožimi, kde ho spolustraníci přeskákali. I když byl Ajšman na prvním místě kandidátky obdržel od voličů kraje pouhých 125 hlasů a nedosáhl ani jediné procento. Jsou zastupitelé, kteří obdrželi jako jednotlivci více než tři tisíce hlasů.

O prosperitě politika Ajšmana budeme informovat, ale obchodní rejstřík naznačuje spíš, že to úplně prosperita nebude.


Skandál, který otřásá politickou kulturou. Mediální špína a obludné praktiky se nejvíce blíží k politikům Pisárovi a Kulhánkovi, kteří jsou s  Ajšmanem vyfotografováni při přátelské návštěvě s úsměvy na tvářích sociálních sítích.

(Kulhánek se na zastupitelstvu tvářil jako, by Ajšmana neznal).

Spojení politiků a zároveň  spojení jejich politických témat, kterými se snaží na sebe upoutat pozornost jsou nápadně podobná a shodují se. Je to vlastně protestní nóta, kterou má v oblibě současný hejtman Kulhánek (KOA / další stranická příslušnost podle potřeby). Ten například využil známé osobnosti, aby se dostal do křesla primátora, aby následně ideály uskupení úplně popřel a všechny, které využil v politickém boji vzápětí hodil přes palubu. Toto popsal jeho bývalý kolega.  Smutné je, že vše do sebe dokonale zapadá, tolik náhod nejednou.

Takový politický hnus je velmi podobný tomu (nepublikovatelné slovo) „Kulháčkovi“, který využívá své konexe v mediích, jak pro své PR, tak pro pošpinění své politické konkurence, rozčíleně zaznívá z opozičních lavic.

Slova potvrzují i hlasy bývalých koaličních partnerů, kteří mají velmi negativní zkušenost s politikem Kulhánkem, pro jeho nepravdivá tvrzení, mediální podrazy čítající desítky konkrétních případů a mediálně prezentované falešné sliby, které nikdy Kulhánek nesplnil.

„Je to do nebe volající banda falešných lumpů. S Kulhánkovo kumpány jsme byli v koalici, nevěřím mu ani nos mezi očima“, uvedl bývalý koaliční partner, který s politikem Kulhánkem pracoval v Karlových Varech.Občany nechtěný politik Ajšman nápadně a detailně zvedá karlovarská  témata, která stojí na nesplněných slibech a politických podrazech v zádech s mediální klikou hrající Kulhánkovi politické karty. Ano Kulhánek jako bývalý novinář má do médií otevřené dveře daleko víc, než jakýkoli politik, a to mu dává mnoho výhod nejen v prezentaci jeho pravdy, ale také při uklízení špíny, kterou media nemají hrát a na vše se má zapomenout nebo překrýt něčím jiným. 

Přiznání v přímém přenosu

Při jednání zastupitelů Karlovarského kraje vyšlo najevo, že Ajšmana nejspíš ve „zpěvu na veřejnosti“ podporují a dirigují Kulhánek a Pisár, ten jej nad rámec politického obsazení orgánu kraje nominoval a prosadil jako stálého hosta do zdravotního výboru. Zde Ajšman může čerpat interní informace na neveřejných jednáních pro své soukromé potřeby nebo pomluvy a špínu, kterou šíří v předvolebním čase hlavně přes sociální sítě.
Dnes je jasné, že tolik péče se od Pisára a Kulhánka nedostalo žádnému občanovi Karlovarského kraje, než „výjimečnému“ Ajšmanovi z Toužimi.  Ale nikdo neví, čím je vlastně výjimečný. 

Toužimský politik Ajšman se dal slyšet  na svém FB profilu.

Tak paní Pokorná nechce veřejně diskutovat na fb, ale na kameru mne dehonestovala takovým způsobem, že se ani nečervenala 😂 a už vůbec mne nenabídla žádnou diskuzi mimo veřejnost 🤷‍♂️ Já připouštím jedinou debatu s touto paní a to VEŘEJNOU OMLUVU v mediich a na příštím jednání krajského zastupitelstva 😉 (konec citace)


Překrucování pravdy a lží novináři pracujícími na zadání tentokrát narazilo.

Karlovarské listy ve vší nahotě popisují mediální hnus, tekoucí dnes a denně z médií, ovlivňující veřejné mínění občanů pod rozkulhanou kuratelou politiků obchodujících s mediální pravdou a lží.  Naše redakce je otevřena všem přispěvatelům příběhů, které se veřejně tutlají pomocí „úchylných kamarádů za oponou za pár chlebíčků a něco k pití“.


politická satira

Varování pro ty, co poslali Ulhánka na kraj.

zdroj:YouTube